Kriptocum

Bilmediğin şeye para yatırılmaz.Kimse iki dakika da zengin olamaz.Kar da senin zarar da. Üzülmeyeceğin para ile gir bu piyasaya.
ya da
919
PUAN
-3.04
GÜVEN SKORU
120/196
HANGİSİ?
150/165
HODL/REKT
1582 ZİYARET
82 YORUM
Kriptocum toplam 919 puana sahip ve Fenomenler kategorisinde 554 Fenomen arasında 47. sırada. Hangisi? sorumuzda diğer Fenomenler ile 196 kez karşı karşıya geldi ve 120 kez tercih edildi. Ziyaretçiler tarafından 150 kez hodl edildi, 165 kez rekt seçilerek tercih edilmedi. Toplam 82 yorum ve 1582 ziyaret aldı.
82 Yorum
2 aydır twitterdan takip ediyorum genellikle teknik dışında twit atmıyor küsüratına kadar hedefler veriyor. Eski analizlerini incelediğimde başarılı bir arkadaşa benziyor. Ama bunu zaman gösterecek tabiki şimdilik düşüncem takip edilmesi gereken bir kişi diye düşünüyorum.
anonim - Tarih: 13 Temmuz 2021, 09:50 - Puan: 5 - BTC: $32957 - #yxT7muMJ02LobG7
Burada yazılan yorumları okuyunca yalnız olmadığımı anladım ve düşüncelerimi yazmak istedim. Kriptocumu ortalama 1.5 yıldır takip ediyorum. Kendisini takip etmeden önce teknik analize inancım yoktu. Çünkü bu kadar yüksek paraların döndüğü bir piyasada teknik ile bu işin olmayacağını düşünüyordum. Ancak youtube üzerinden yapmış olduğu analizlerde her hareketin bir anlamı olduğunu ispatladı için teknik ile ilgilenmeye başladım. Piyasada çoğu kişi yorum yaparken bu arkadaş sebepleri şartları neden olduğunu açıklayabiliyor.kendi çabam ile bilgi seviyemi belli bir noktaya getirdim. Bir de psikolojiyi yönetebilsem güzel olur. Demem o ki bu piyasada elle tutulur bir kaç kişi arasında benim için. Teşekkürler arkadaşım emeğine sağlık.
anonim - Tarih: 04 Temmuz 2021, 12:46 - Puan: 5 - BTC: $35472 - #0GlimeqM0UElzMy
Hocam senin hakkın ödenmez. Bunu söylemem de ki sebep Türkiye nin gelmiş olduğu içler acısı durum da geçinmek çok zor. 4 aydır sayende akşam evine gittiğim de mutlu gidiyorum 3 çocuğum var ellerinden öper sayende hepsine bisiklet aldım. Belki de bu başkaları için çok sıradan birşey ama benim için büyük bir olay. Ailemizin bir parçası oldun 85 yaşında dedem bile tanıyor artık seni
anonim - Tarih: 29 Haziran 2021, 22:34 - Puan: 5 - BTC: $36289 - #l8vfyaglRpyEGHP
Türkiye kripto piyasasında herkes birbiri hakkında kötüleme peşinde. Kimse kimseyi övmek pofpoflamak zorunda değil. Aynı şekilde karalamak da zorunda değl. Bir kişiyi beğeniyorsan takip edersin beğenmiyorsan takip etmezsin. Kriptocumu tanımam 2 aydır youtube da ki analizlerini beğendiğim için takibe aldım. Teknik bilgisi var gibi gözüküyor analizlerine bakıldığında. Eth yi uyarıları sayesinde şuan ki fiyata göre dipten aldım iyi kardayım. Burası aracılığıyla teşekkür ederim kendisine. (Ayrıca site için ufak bir önerim olacak Alkışla Tokatla yerine İYİ KÖTÜ kelimeleri daha etik olacağı düşüncesindeyim) TUNA TUNCER
anonim - Tarih: 16 Haziran 2021, 19:20 - Puan: 5 - BTC: $39163 - #e6hDS06sDh0Qfb6
Piyasa geneli direk balık istiyor balık tutmayı öğrenmeyi kimse istemiyor. Öz eleştiri yapmak gerekirse bende geçen seneye kadar balık isteyenlerdendim. Ancak bu işin bu şekilde olmayacağına büyük bir zarara uğradıktan sonra anladım malesef. Sonrasında hocanın bir kaç analiz videosuna denk geldim youtube da. O videolarında bir coin nasıl dipten çıkmış nasıl inmiş masal anlatır gibi anlatıyordu ilk videoda çok inanamadım ancak diğer videolara da baktığımda mantığıma yattı ve teknik analiz öğrenmeye başladım. Kendi çabam ile bir noktaya geldikten sonra kendisi ile irtibata geçtim ve eksiklerimi tamamladım. Herşey para değil arkadaşlar.İnsan da bilgi de olacak vicdan da olacak en önemlisi de ADAM olacak. 49 yaşındayım esnafım. Çok insan tanıdım o yüzden kimin ne olduğunu anlayabilecek yaş ve tecrübeye sahibim. Bu saydıklarımın hepsini hocam da buldum . Bunları hocayı övmek için değil gerçekten desteği sonuna kadar hak ettiği için yazıyorum . Bir analizi sayesinde güzel kar ettim ve kendisine hediye vermek istedim (hediye derken küçük bir mebla değil ) ama almadı ve kendisinin çocuk ,bebeklerin ince noktası olduğunu belirterek öksüz 3 çocuğa yardım yapmamı istedi ısrarla. Hocam seni görmedim ama adamsın sana diyeceğim tek şey bu Allah yolunu açık etsin inşallah.
anonim - Tarih: 15 Haziran 2021, 13:54 - Puan: 5 - BTC: $39926 - #1MxWBOMABx9iSqs
Arkadaşım tavsiyesi üzerine takibe aldığım ve 9 aydır takip ettiğim bu arkadaşın teknik analiz ile kafayı bozduğunu düşünüyorum. Günde en az 15 max 20 coin güncellemesi yapıyor. Yazdıklarını anlamak için teknik bilmek gerekiyor en başlarda çok zorlandım ancak kendisinden eğitim aldıktan sonra tüm taşlar yerine oturdu. Aylık sabit giderlerime ek olarak kriptodan da sabit kazançlar sağlamaya başladım.Bundan dolayı ek iş haline geldi beni için kendisine teşekkür ederim. Ayrıca burada bazı kötü yorumlara denk geldim.Herkes aynı fikir de olmayabilir ama kimse kimseye iftira atmasını doğru bulmuyorum. Özellikle de son zamanlarda çok fazla duyulmaya başlandı çok fazla davalar açılmaya başlandı.Yani buralarda eğer bu tarz doğru olmayan şeyler yazıyorsanız bence iki kere düşünün başınız ağrıyabilir.Son olarak kiptocum ile yola devam umarım bir gün bize destek vermeyi bırakmaz.
anonim - Tarih: 14 Haziran 2021, 10:53 - Puan: 5 - BTC: $39505 - #2Qc4mN3K7QrZXmu
Hakkında söylemek istediğim çok şey var ama çoğu kişiye masal gibi gelecek . Ben bu adamın sayesinde hayata geri döndüm .Allah bin kere razı olsun. Piyasa da ki şerefsiz insanlar yüzünden 150 bin kaybettim.Suçlu aramıyorum ama gerçekten de o kadar çok şunu al bunu al diyipte batıran oldu ki. Bazen kendime kızıyorum çünkü kendi işim para zaten Maliye Bakanlığın da Gelir Uzmanıyım. Kendim de teknik analiz yapıyorum ancak kriptocumun çalışmaları gerçekten çok farklı. 150 BİN TL zararımı EN ÖNEMLİSİ DE AİLEMİ geri kazandım. 7 aylık süreçte zararımı çıkarttım ve eşimin çocuklarımın karşısına çıkabildim. Çok zor günler geçerdim.Allah yaşatmasın bir daha. Yani diyeceğim şu ki artık hayatımın ikinci baharını bu arkadaş sayesinde yaşıyorum. Çok çok çok çok teşekkür ederim.
anonim - Tarih: 13 Haziran 2021, 20:42 - Puan: 5 - BTC: $37217 - #53vOqc9O1fyd9tK
6 aydır hocanın çalışmalarından faydalanıyorum çok farklı bir bakış açısı var teknik analiz bilgisi gördüğüm kadıyla iyi diyebilirim daha çok piyasa tecrübesinden dolayı önceden ne olacağını diğer kişilere göre daha iyi tahmin ediyor kendi işim gereği çok fazla ekran başında kalamıyorum kendisi ile birebir çalışma talebimi kabul etmedi sadece çalışmalarını veriyor gerisi bizim kararımıza kalıyor yönlendirme yapsa belki daha çok kazanacağız ama bunun doğru olmadığını her defasında dile getiriyor umarım bir gün birebir çalışma fırsatımızda olur herşey için teşekkür ederim hocam YAĞIZ ERDOĞDU
anonim - Tarih: 13 Haziran 2021, 14:34 - Puan: 5 - BTC: $35859 - #mxEcrMJqVplMQUe
YouTube da vermiş olduğu analizler ile tanıdım kendisini. 2 yıldır gördüğüm nadir bilgili insanlardan biri. Teknik dışında yorum yapmıyor. Uçacak kaçacak şunu alın demiyor. Piyasanın böyle arkadaşlara ihtiyacı var. Teşekkürler kriptocum.
anonim - Tarih: 13 Haziran 2021, 14:25 - Puan: 5 - BTC: $36036 - #OUvji9Z1E6oWTm2
Kripto piyasasında bir çok ücretli grupta bulundum ve en başta katıldığım o gruplarda hiç bir kar elde edemedim. 8 ay önce arkadaş tavsiyesi üzerine kriptocumu takibe aldım ve onu da diğerleri gibi düşündüm ancak youtube kanalında ki videoları izlediğim de diğerlerine göre fark olduğunu düşünerek grubuna katılım sağladım. İlk 3 ay anlamaya çalıştım çünkü sinyal değil okuması bile bir coinin 5 dakika süren detaylı analizleri vardı. Bir falcı gibi gördüklerini teknik analiz olarak veriyor.alım satım işine asla karışmıyor. Bu da benim gibilerin teknik analiz öğrenmesine vesile oluyor. Yaklaşık 5 aydır kazanç sağlamaya başladım ve en önemlisi de teknik naliz öğrendim artık sadece hocanın analizleri ile kendi analizlerimin sağlamasını yapmak için kullanıyorum. Kendisini asla sinyalci coin aldırıp tepeden mal satan ref linki dağıtan boş insanlar ile karıştırmayın. Benim için kendisi bu okyanusta büyük bir kaptan. Teşekkür ederim emeklerin için üstad. Sercan Tunçbilek
anonim - Tarih: 31 Mayıs 2021, 17:42 - Puan: 5 - BTC: $36546 - #hO6tcAVtb2Qmhc6
Söylediğin kadar iyi bir analizcinin senin parana ihtiyaci olamaz,reklam yapıyosan az beynini kullan.
anonim - Tarih: 04 Haziran 2021, 22:56
Öncelikle kelimelerine dikkat et 52 yaşındayım 3 çocuk babasıyım ben kimsenin reklmanı yapacak değilim olanı söylerim. Adamın zaten bizden aldığı paraya ihtiyacı yok kazanacağını kazanıyor bununda gösteriyor zaten. Ama çalışmalarını bizle komik bir ücrete paylaşıyor şarlatanlar ile karıştırmayın. Bana yararı dokunan ve düzgün olduğunu inandığım insan hakkında düşüncelerimi de yazarım. Boş yapmaya gerek yok. Ben kriptocumdan razıyım.
anonim - Tarih: 06 Haziran 2021, 16:58
Bu piyasada nelerini gördüm bugüne kadar . Ama bu arkadaş gibi işini düzenli ve özverili yapan ben görmedim. Kendisi ile teknik analiz konusunda bazı noktalarda ayrı düşsek de ilk günden beri grubundayım. Çünkü tekniğin dışında hiç bir şey yazmaz konuşmaz. Asla şunu alın bunu satın demez(kendisine çok teklif ettim karşılığını vermek şartı ile ama kabul etmedi ) Sadece kendi yaptığı eğitim içerikli teknik analiz çalışmalarını paylaşıyor. Kendi çabam ile teknik analiz öğrendikten sonra kriptocumun bakış açısını da çözdüm ve artık özgürce kendi işlemlerimi açıyorum. Ama görüyorum ki halen yok vergi yok şu yok bu başarısız şeklinde saçma sapan yazanlar var. İt ürür kervan yürür.Cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan zordur. Kuyruk acısı olanlar klavye delikanlılığı yapar. Herkes yoluna baksın biz Kriptocumdan razıyız devam....
anonim - Tarih: 31 Mayıs 2021, 14:54 - Puan: 5 - BTC: $36996 - #cnqyPinRCHzg7KG
Son derece özveri ile çalışmalarını paylaşan kriptocuma sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sayesinde kredi borcumu kapattım ve evimin giderlerini karşılamak da artık zorlanmıyorum.keşke çok daha önce tanısaydım kendisini. Umarım kötü niyetli insanlar yüzünden bir gün bizi bırakmaz...
anonim - Tarih: 31 Mayıs 2021, 07:16 - Puan: 5 - BTC: $34317 - #pLyRvxTnj2cNXfg
kendisinden 2 aylık 500 tl karşılığı xrp göndererek danışmanlık aldım. telegram ve discord gruplarına alındım. üyelik sürem doldu. üyeliğimi güncellemek istemedim. bugün kendisinden fatura talebinde bulundum. kendisi ekim gibi şirket kuracağını spk başvrusu yaptığını ve spk sürecini beklediğini söyledi. kendisi ısrarla amacımın ne olduğunu sordu. ben de aldığım hizmetten devletin payının ödenmesini istediğimi söyledim. kendisi önümüzdeki hafta faturamı göndereceğini söyledi. 04.06.2021 tarihine kadar beklemeyi düşünüyorum. vaadedilen sürede faturamı almazsam büyük ihtimalle yasal yollara başvuracağım. 05.06.2021 tarihinde bir güncelleme yaparım. Hüseyin
anonim - Tarih: 30 Mayıs 2021, 14:21 - Puan: 1 - BTC: $35879 - #QZkFJAUOLcYikr7
6 aydır kriptocumun grubundayım.Sizin yazdığınız gibi danışmanlık hizmeti verdiğini bilmiyordum. Grup şartlarını gönderdiğinde özellikle büyük harfler ile KESİNLİKLE YATIRIM DANIŞMANLIĞI hizmeti verilmemektedir diye özellikle belirtiyor bunu da ekte paylaşmak isterim.Ayrıca çalışmalarını paylaşması bir hizmet olduğunu düşünmüyorum bunun içinde ekstra birşey yapmasına yasal olarak gerekte yok. Ama sizin de dediğiniz gibi gruptan da belirtti kurumsal eğitim kurumlarında eğitmenliğe başlayacağını bundan dolayı da bu sebepten şirket kurup lisans alacağını söyledi. Yani ortada bir art niyet yok ama sizin tarafınızdan belli ki bir art niyet var.
anonim - Tarih: 30 Mayıs 2021, 23:21
Hizmet var ise fatura isteme hakkı vardır ben 1.5 yıldır grubundayım yaptığı işin aynısını yapsam aylık 2 bin isterim. Sadece kendi çalışmalarını veriyor kazanç vaadi yok. Siz girerken istemediniz de çıkarken mi aklınıza geldi. Piyasa da o kadar dolandırıcı varken gidin de onları şikayet edin. Bizler hocamızın sonuna kadar arkasındayız. Hüseyin sen devletini bu kadar düşünüyorsan eğer git de kendin ver vergini. Çamur at izi kalsın ile olmaz bu işler. Gerçi hocamıza bu şekilde saldıranların daha öncede pişman olduğunu gördük sizde yakında özür mesajı atarsınız buradan.
anonim - Tarih: 13 Haziran 2021, 14:48
Grubunda daha önce bulundum başarı oranı %20 dir .
5 grafikten 1 i tutar yani onuda paylaşır stop olanların lafı gecmez.
anonim - Tarih: 21 Mayıs 2021, 22:16 - Puan: -5 - BTC: $36768 - #KpM3JG2Yjyx1G0Q
Adam kimseye kazanç vaadi vermiyor ki hatta al sat hakkında yorum bile yapmıyor şahsen ben teknik bilmediğim için ilk başlarda hiçbirşey kazanamadım sonrasında eğitim aldıktan sonra kazancım kendi çapımda iyi seviyeye geldi. Ama bu yorumunuz bence çok doğru olmamış 13.01.2021 den beri grubundayım stop olanların hepsini de söyledi güncelledi hakkını yemeyin. Başarı oranı %20 olan bence sizsiniz adamın analizleri ortada 10 analizin 8 i başarılı. tabi bu benim düşüncem .
anonim - Tarih: 22 Mayıs 2021, 20:55
Benim adım Cikoftecim 2014 beri piyasadayım reklama ihtiyaç duymam beni diğer cikoftecolerle karıştırmayın ref pazarlamam grafiklerin hep %100 hedefe gider teknik analizi ben icat ettim .

Ihtiyacin yoksa pazarlamıyorsan reklam yapmıyorsan bu nedir ???
anonim - Tarih: 21 Mayıs 2021, 22:11 - Puan: -5 - BTC: $36755 - #Y19JKzfmRxa4zUr
Herkesin düşüşün bittiğini düşündüğünü söylediği ve telegram grubuparından alım yaptıklarını bildirdiği 38x lerde düşün bitmediğini söylerek herkesin dikkat etmesi gerektiği konusunda uyaran değerli hocamıza yalan yanlış iftiralarla başlatılan bu karalama kampanyası vesilesiyle teşekkür ediyorum.
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 16:23 - Puan: 5 - BTC: $32755 - #8LB71Pv1uWHRO7q
Size sonuna kadar katılıyorum Allah çıkardı kriptocumu 3 yıldır olduğum piyasada ilk defa bir gruba girdim iyi ki girmişim zararım x4 idi 3 yılda şuan zararım bitti kar alıyorum buraya kötü yorum yapanlar ezik insanlar belli
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 20:02
sürekli ben bunu özel grubumda paylaşmıştım bakın bildim diye twit atar. hiç öncesini görmedik. özel grubuna girmek için de kimlik fotokopisi ve yüzbinlerce liralık gizlilik sözleşmesi ister hahahahaha.
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 13:46 - Puan: -5 - BTC: $39305 - #TBCdEUkujxL3Wk1
Sen ne içiyorsan acilen bırak bu yazılana insanlar bir yeri ile güler bunu eğer belge ile ispatlarsan ben hocanın grubundan çıkarım
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 14:19
Bu nasıl iftira??? Yuh be kardeşim. Amma abartın sende. Daha neler. Grupta olsa idin aylar öncesi başlayan analizleri de görürdün. Al sana adamın 10 Mayıs tarihinde saat 16 da grubuna attığı mesaj. Bak özellikle saati görünsün istedim. Eth en tepede iken herkes uçacak derken çok derin düzeltme bekliyorum dediği analiz. Bak bakalım hoplaya zıplaya oraya gelmiş mi gelmemiş mi? Ayrıca normal Twitter hesabından da ben eth çıktım. Çok can yakacak diye mesaj attı. bak istersen.
Neden böyle bir karalama yapmaya çalışıyorsun anlamadım. İftira atınca ne olacak? Zorla takip et diyen mi var? Git kimi istersen takip et. Muhtemelen seni gruba almıyor diye sinir oldun.
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 14:56
İftira çok kötü bir şeydir ben kriptocumun grubunda ilk günden beri varım böyle birşey söz konusu olmadı. Bu dediğiniz ekran görüntüsü atarsanız o zaman bir anlamı olur.
anonim - Tarih: 06 Temmuz 2021, 09:07
“Analiz” bir durum tespitidir. Arabanın benzini azaldığında durum tespiti yaptığınızda 180 km hızla gideyim en yakın benzinciye 10 dk’da varıyorum demezsiniz. 90 km hızla gidersem A benzincisine X dakikada, B benzincisine Y dakikada, hakkın rahmetine Z dakikada kavuşurum der mevcut durumu analiz edersiniz.

Teknik analiz bir emtia ilgili durum tespiti yapmak, tüm ihtimalleri masaya yatırmaktır, sonrasında ona göre kendi kararınızı verirsiniz.

Kural 1 - Önce teknik analiz ne demek onu öğrenin.
Kural 2 - Birini kötüleyecekseniz en az o kişinin haceti kadar zeka seviyesine sahip olun.
Kural 3 - 1000 dolarla zengin olamayacaksınız, o işi unutun.
Kural 4 - 1-2 senede zengin de olamayacaksınız o işi de unutun.
Kural 5 - Grafik okumayı bilmeden az buçuk teknik analiz öğrenmeden, kendi kararlarınızı vermeden de zengin olamayacaksınız, o işi de unutun.
Kural 6 - İftira atarak hayat boyu bırakın bu piyasayı hiçbir piyasadan para kazanıp da rahat yüzü görmeyeceksiniz, bundan emin olun.
Kural 7 - Tanımadığınız bilmediğiniz kimseyi sanal ortamda klavye arkasına saklanarak linç etmeye kalkışmayın.
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 09:42 - Puan: 5 - BTC: $39614 - #LraJ8wPn8a7ogxn
Boğada 50 tane durum sözde "Durum Tespiti" yapıp 10 tanesi tutunca roket roket roket kafasıyla insanları gazlayıp piyasa tersine dönünce YEE TEE DEE dersen olmaz bu işler :)
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 14:07
En kötü coin 100x yapmis 1000 dolarla zengin olamayacaksiniz felan filan eğitim cart curt
anonim - Tarih: 22 Mayıs 2021, 13:08
ya elimden geleni yaptım ama ya o kadar saçma şeyler varki
hocanın da ismini vermiycem , delirmemesi çok zor haklı adam, ulan nankörler özellikte grupta olup bunu yazanlar yqzıklar olsun
böyle bir piyasada bile adam sizi abad etmiş olmalı onu da getim bok gibi piyasa da bile size çok kazandırmış olmalı, marginden futuresten uzak kaldığınız müdddetçe ne biliyim ya daha ne istersiniz bilmiyom madem ebceremeyim kötülük yapacaksını lütfen kaybolun gidin yaa. hep bu kadar iyiyken neden diye sorguladığım iyi bir insandır en başta kendisi
yayınlanmaz diye ağzımı bozmak istemiyorum kendinize gelin düşömanlığın lüzümu yok
lütfen çıkın hayatımızdan
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 19 Mayıs 2021, 00:45 - Puan: 25 - BTC: $42966 - #t1SfyHZbL2rzLhS
Dünyanın en iyi hocasidir hatta teknik analizi kendisi bulmuştur
anonim - Tarih: 18 Mayıs 2021, 18:33 - Puan: -5 - BTC: $43653 - #yFYBZmeyja9GJjb
Ulan insan fake yorum atarda bu nedir arkadaş bu kadarmi düştünüz yalakalik yapmak için
anonim - Tarih: 19 Mayıs 2021, 11:01
@azzbhtyr ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @azzbhtyr tercih edildi.
@mranewliz ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Kriptokralligi karşı karşıya geldi, @Kriptokralligi tercih edildi.
@cryptoadept ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @cryptoadept tercih edildi.
@kriptocumm ve @CavalryCrypto karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Cryptotalees karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Crypto_Fero karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Turkish_WH karşı karşıya geldi, @Turkish_WH tercih edildi.
@kriptocumm ve @kayipadisyon karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@bozok6 ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @bozok6 tercih edildi.
@kriptocumm ve @Pelina_btc karşı karşıya geldi, @Pelina_btc tercih edildi.
@kriptocumm ve @YasinTTASKIRAN karşı karşıya geldi, @YasinTTASKIRAN tercih edildi.
@kriptocumm ve @DunyamKripto karşı karşıya geldi, @DunyamKripto tercih edildi.
@MonteKriptoKont ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @MonteKriptoKont tercih edildi.
@kriptocumm ve @InvestFib karşı karşıya geldi, @InvestFib tercih edildi.
@kriptocumm ve @dijital_kripto karşı karşıya geldi, @dijital_kripto tercih edildi.
@CryptOmeRr ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @CryptOmeRr tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoNewton karşı karşıya geldi, @CryptoNewton tercih edildi.
@AnalizciKurt ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@mesgo_ ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@memethasantufan ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @bigchiefcrypto karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @TuncSatiroglu karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@FamilyIco ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @etrader0 karşı karşıya geldi, @etrader0 tercih edildi.
@PriceActionTR1 ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @PriceActionTR1 tercih edildi.
@kriptocumm ve @kingkoin1 karşı karşıya geldi, @kingkoin1 tercih edildi.
@kriptocumm ve @monadesdee karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @HASOsyalmedya karşı karşıya geldi, @HASOsyalmedya tercih edildi.
@kriptocumm ve @BtcHtc1 karşı karşıya geldi, @BtcHtc1 tercih edildi.
@kriptocumm ve @traderdilara karşı karşıya geldi, @traderdilara tercih edildi.
@kriptocumm ve @BkozCrypto karşı karşıya geldi, @BkozCrypto tercih edildi.
@kriptocumm ve @crypto_mikee karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Cryptfreeman karşı karşıya geldi, @Cryptfreeman tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoNLeo karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @AaaronSwartz karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Kriptokralligi karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @bugrasukas karşı karşıya geldi, @bugrasukas tercih edildi.
@kriptocumm ve @Lupioner karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Turkish_WH karşı karşıya geldi, @Turkish_WH tercih edildi.
@kriptocumm ve @kivancozbilgic karşı karşıya geldi, @kivancozbilgic tercih edildi.
@kriptocumm ve @lifelock2 karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoZyzz karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @mortycoins karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@cryptosaltbae ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@coinsspor ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @coinsspor tercih edildi.
@Cihanalic ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@LockAnaliz ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @LockAnaliz tercih edildi.
@kriptocumm ve @elcapitol karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@BitcoinKralice ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoHunterTR karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@cryptokahin ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @gpolencik karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @bitcoinance karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@PhilakoneCrypto ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@BigCheds ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @BigCheds tercih edildi.
@misstraderr ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@Kriptomessi ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @Kriptomessi tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoMelih karşı karşıya geldi, @CryptoMelih tercih edildi.
@kriptocumm ve @excellency555 karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@_7LP_ ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@SilverBulletBTC ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @SilverBulletBTC tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoBulld0g karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@EzelRektsona ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @EzelRektsona tercih edildi.
@kriptocumm ve @cberktavsan karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @cryptolojitrade karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@FElazoglu ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @algoritmique karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @kutimann karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @dumm07 karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @BitcoinKralice karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @papadopecrypto karşı karşıya geldi, @papadopecrypto tercih edildi.
@kriptocumm ve @CavalryCrypto karşı karşıya geldi, @CavalryCrypto tercih edildi.
@MrRoedeer ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@bozok6 ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kurcenli34 ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kurcenli34 tercih edildi.
@CryptoTroia ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Ranzerf karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@BitcoinBirch ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @BitcoinBirch tercih edildi.
@kriptocumm ve @Shillcoin2 karşı karşıya geldi, @Shillcoin2 tercih edildi.
@BitcoinAnalyzer ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@BluesCrypto ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @BluesCrypto tercih edildi.
@Ranzerf ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @DiKseniya karşı karşıya geldi, @DiKseniya tercih edildi.
@kriptocumm ve @KriptoYorum karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @KriptoLevent karşı karşıya geldi, @KriptoLevent tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoDiyojen karşı karşıya geldi, @CryptoDiyojen tercih edildi.
@iberkeoktay ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @iberkeoktay tercih edildi.
@LockAnaliz ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @LockAnaliz tercih edildi.
@kriptocumm ve @hirozaki2020 karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@BitBitCrypto ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @stevedabitcoin karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @Selcoin karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @obiwancoin karşı karşıya geldi, @obiwancoin tercih edildi.
@BitcoinBirch ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@inancsalman ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @inancsalman tercih edildi.
@Hodam ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @Hodam tercih edildi.
@kriptocumm ve @CryptoBerna karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@kriptocumm ve @AlppIsik karşı karşıya geldi, @AlppIsik tercih edildi.
@kriptocumm ve @inancsalman karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.