Yavuz Selim YILDIZ
Backend Developer and Crypto Currency Investor / Yazılımcı ve Kripto Para Yatırımcısı ( Türkçe & English) #AI #Python #CSharp #Holochain #Zeitgeist
ya da
348
SCORE
90/179
WHICH ONE?
63/20
HODL/REKT
18 COMMENT(S)
Yorumlar
Aslında beyefendı ımajı çızmıstır ama gecen gozume takıldı durduk yere MHT ye kendınden yassa buyuk olmasına ragmen agır bır laf soyledı gecmısten gelen bır husumetmıdır bılınmez ama cızdıgı ımaja yakısmadı.Kurumsal bır kımlıgı var boyle popılıst sosyal medya kavgaları deger azaltır tavsyedır ıster dınler ıster dınlemez. Hot haberlerı cok faydalı
anonym - Date: 21 Ekim 2018, 06:59 - Comment Score: 5 - BTC: $6481 - #fTaVqpYO5AKzHuS
Ne zaman ne demişim hatirlamiyorum, ama kendisi kayda değer birisi değil, ilk sebebi gırgır samata dışında, trolluk dışında birseyini görmedim, ikinci olarak yanina 8-10 arkadisini alarak benimle bayagi onyargi ile karalama yapmak icin profilimi basmıştı daha önce, husumetim yok, husumet sahislara olur, ben profil resmine cizgi film karakteri koyup, anonim olan bir insanın yaşını bilme lüksüne sahip değilim.

Genelde ağır sozler sarfetmem, hatirlayamadım ama eğer gercekten haketmedigi birsey demişsem ozur de dilemeyi bilirim.
anonym (twitter approved) - Date: 24 Ekim 2018, 23:40
O tartışmayı biliyorum ama ss yok Yavuzun tiwitinin altında Yavuz ve hot ile ilgili mesnetsiz birşey söylemişti. Yavuz'da boş konuşma gereksiz adam gibi bir şey söylemişti ama bana göre Yavuz haklıydı. Yani durduk yere değildi.
anonym - Date: 06 Kasım 2018, 23:46
Adam kimseye 5 kuruş zarar ettirmiş, Rekt etmiş değil, üstüne üstlük 5 satoshiden aldıgım Holo'ları 20 den satarak 4x kar aldım su ayı piyayasında, sayesinde tüm zararımı kurtardım. Buna rağmen olumsuz yorumlar yazan olmuş, insanlar ne kadar karınsız ve fesat görmüş oldum böylece.
anonym - Date: 05 Ekim 2018, 14:49 - Comment Score: 5 - BTC: $6552 - #ZRrC3d1GVMvrfBX
Bu arkadaş Holo sever birisi. Holo marketteki istikrarlı projelerden biri ama Yavuz fanatik halde olmayan özellikleri varmış gibi konuşuyor. Başta eksik bilgisinden sanıyordum yanlış yazdığı bazı şeyleri öyle değil diye eleştirdim ama sıkışınca özelden yazmaya başladı, sonra da engelledi. Yazılım bilgisi yok, muhtemelen çalışan ürünü de yoktur. İsaptı ekteki görsellerde.
@hematar (twitter approved) - Date: 27 Eylül 2018, 13:17 - Comment Score: -25 - BTC: $6474 - #aYr8bRLCnUtxByC
Ben twitter üzerinde ki konuşmalarınızı tek tek okudum. Uzun uzun tartıştığınız konunun ve yazıların sadece işinize gelen son kısımlarını alıp buraya koymuşsunuz. Sizin bu koyduğunuz mesajlar neyin delili veya neyin ispatı? Bana bunu söyleyin. Bunlar bir kenara önce siz kendi dediğiniz şeylerin arkasına bir ispat veya kanıt koyun. Zırvalama politikası yapmayın burada boş yere. Saatler süren konuşmanın ardından gelen bıkkınlık ile 100x alır geçerim tarzı aldığınız cevabı buraya atmak iki yüzlülükten başka bir şey değil. Yavuz discord'da konuşurken biriniz çıkıp ağzınızı açamıyorsunuz sonra gelmiş orada burada ahkam kesmeye çalışıyorsunuz. Geç bu işleri kardeşim geç, boş adam olduğun yaptığın şu hareketten belli zaten. O kadar bilgili ve mert bir insansan eğer; Gelirsin yüzlerce insanın önünde discord'da ispatlarsın dediklerini, tırıvırı yapma burda.
anonym - Date: 29 Eylül 2018, 17:01
Oncelikle daha rust refoctoring ile gelen webassembly gibi ek ozelliklerden haberi bile olmayan koca bir cahilsin. Bu yüzden EThereuma rakip olacak birseyi js ile yazamazsın diyecek kadar alakasizsin konuyla. Seni engelledim çünkü derdin fikirsel değil, takintili ve surekli ust perdeden konusmaya çalışan birisin. Seni engellemem ozelden yazismayla ilgili değil, cevabini aldığın soruları durmadan 20-30 farkli yerde yazip vaktimi calmandan dolayı. Aldigin cevabı deliliyle sunmama rağmen susmak bilmedin.

Aramizdaki ozel yazışma sadece neden mesleğimi artik yapmadigimi anlatmam ve takipcilerimin trader olmasindan dolayı (yazilimci degiller) olayı neden bilale anlatiyor gibi anlatiyor oldugumun izahatiydi.

Basta seni ciddiye almistim ve benden cok ust düzeyde bilgin olduğunu düşünmüştüm ama yanilttin işte, ethereum gibi bir dapp platformunu, finansal odeme sistemi sanman ve ethereum blockchaininde calisan dappların datalarinin, blockchainde tutulmadigini soylemenle beraber artik sana birsey izah etmemeye karar vermem cok surmedi.

En son Holochain kripto para icin uygun degil dedin ama yazinin devamini okumadan kaynak verdin, yazinin devaminda ise cift taraflı muhasebe sistemine uygun, varlikla temsil edilecek gerçek digital paralar icin uygun olduğunu detaylica yazdim, bozuldun, cevap veremedin ve makaraya sardın.

Holochain, aws nin versiklerini veremez, o yuzden ben manyakmiyim ki kullanayim dedin, bende sana neler verdiğini yazdım, bunlar felsefi dedin ve begenmedin halbuki sirketlerden ve sahiplerinden bagimsiz bir özgürlük felsefi değil, bigdataya kurban gitmemek ve gizliligimiz icin gerçek hayat sorunudur.

Ukala ve kibirli olduğun icin, dinleme huyun yok, surekli birsey soruyor, cevabini beklemeden baska bir konuya atliyor, butun zirvalama metodlarini kullanarak, konuya değil sahsima hakaretvari konusuyorsun, ciddiye almayincada beni engelledi, susturdu diye burada show yapiyorsun. Anlattigim bircok konuyu, mert susur gibi abilerimle daha evvel konuştum ve onlar tarafindan herhangi bir tenkite maruz kalmadım, cunku anlattiklarim yanlış değildi.

Abd de bir sirkette CTO yum diye kasilacagina bos beleş islerle uğraşma kendini geliştir, hesabin anonim, ne oldugun belli değil. Ben arastirmalarima devam edecek, bildiklerimi insanlarla paylasacak ve kendimi geliştireceğim, senin gibileri gördükce kervanimi yurutmeye devam edecegim. Ben mahlas kullanmam, adim soyadım belli, konusmalarım youtube da yüklü ve alnim acik buradayim. Sende icindeki kibir ve fesatlıkla yasamaya devam et, adin her neyse sayın hamatar. Yolun açık olsun :)
@yavuzsyildiz (twitter approved) - Date: 29 Eylül 2018, 18:03
bildiklerini paylaşmaktan çekinmeyen .olumsuz düşüncesi olanlarıda sohbete davet eden sebeblerini soran bir kişi. bildiklerini paylaştığı videolarla desdekledi . bu piyasada kazanmakda var kaybetmekde güvenmiyorsan stop los denilen veledi kullanacaksın sen tedbir alacaksın . öncelik kaybetmeme kuralını kendin uyguluycaksın. iğneyi hep başkalarına batırmayın kendinizi biraz iğneleyin
yavuz ateist olabilirsin bu senin düşüncen sonuçda hesabınıda sen vereceksin . discord kanalında bu muhabbete fazla girmessen sevinirim . ben dahil bir çoğumuz bu konularda eksiğiz yanlış bir cümlenin dahi dinden çıkarır bizide sürükleme insanların aklını bulandırabilecek bu konulardan uzak durmanı rica ediyorum .
anonym - Date: 26 Eylül 2018, 15:13 - Comment Score: 4 - BTC: $6505 - #IB1zYWXJASnHhTA
Holonun kendi sitesinde yazanları paylaştığım için beni engelledi :)
@hematar (twitter approved) - Date: 27 Eylül 2018, 13:18
Hot dedi aldık sonra hiro geldi htb dedi gittik elimizdeki hotları satıp htb aldık sonra mininge girdik derken hotbit bizi mahvetti ve hot bu arada çıkış yaptı keşke hot hodl olarak kalsaydım
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 21:35 - Comment Score: 5 - BTC: $6641 - #N6RmoFkN04O8HTp
Herkesin holo coin ile tanıdığı ama bunu dışında kendi varoluş sorununun peşinde ,Finlandiya hakkındaki kötü yorumlari sevmeyen (malum tek kaçış limanı :) ) bir insan. Umarım inanmadığı öz iradesi kendisini iyi yerlere götürür..ama önce bir ayasusha çayı fena olmaz ;)
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 20:28 - Comment Score: 5 - BTC: $6634 - #BwoJNSeB5vfbHJu
hotçudur ya bizi bu sevdası ilerde , lambocu ya da tostçu yapacak takıldık peşine gidiyoruz .h En azından başa tutturduğu twitti silmiyor arada bir bakıp hesap yapıyorum. hotla ilgili ses kaydı beni konuya ikna etti piyasaya güvenmesemde . Bir tek uyuz olduğum noktası var kişilere takipçi sayısına göre cevap veriyor ya da vermiyor.
anonym (twitter approved) - Date: 24 Eylül 2018, 14:30 - Comment Score: 15 - BTC: $6586 - #zbkS7lhUGIbGlEC
5 takipcim var, her sorduğumda detaylı bir şekilde cevap veriyor sağolsun, sizde bir sıkıntı olabilir :)
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 16:03
Yavuz bey zaten bu piyasada yatırımcı olduğunu trader olmadığını defalarca söyledi.Adamin hedefleri size uçuk kaçık geliyorsa siz erken satın.eger olurda yavuzun hedefi gerçekleşirse sizi dinleyip Yavuz'a kulak asmayanlarin hüsrani olmayın.
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 12:58 - Comment Score: 5 - BTC: $6596 - #mELdOE4iV9tC2Zv
16 sat, 140 milyon dolar...
10000 sat, 87 milyar dolar piyasa değeri demek...
BTC şimdiki kurda kalırsa tabi...
ETH'ın 4, ADA'nın 20 katı olacak yani...
Bunlar size uçuk kaçık gelmiyorsa diyecek bir şey yok...
anonym - Date: 25 Eylül 2018, 01:34
Adamın dibi. Gayserili. Gayseri fanatigi.
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 12:39 - Comment Score: 5 - BTC: $6611 - #NKtLHN2hJ1mR74M
ben zenginim, ben çok zenginim, ben acayip zenginim çok betecem var...
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 11:29 - Comment Score: -5 - BTC: $6654 - #CGjhLvSRCVzFkRq
:) Sanıldığı gibi zengin değilim, cok kazandim ve cok kaybettim. Yorumunuz haksiz olmuş. Ozellikle dostlar arasinda sorulmazsa, kimseye de BTC su kadar var demedim.
@yavuzsyildiz (twitter approved) - Date: 24 Eylül 2018, 23:11
Holochain i almam da etkili olan 2 sebepten birisi. Emek harcayıp herkesin anlayacağı dilde projeyi anlatıyor her fırsatta kendisine buradan tesekkur edeyim. Emeğine sağlık
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 11:15 - Comment Score: 5 - BTC: $6659 - #E9WJ31giEKc67Uf
Mr.ayahuasca çayı..
Kripto burak la beraber yerli Hot Balinası. ( öyle büyük değil çeyrek porsiyon hot balinaları)
discord konuşmalarında içi dışı bir,samimi biri gibi geldi bana.(kayserili olduğu için yine de dikkatli olmakta fayda var ) (sonuçta kayserililer ,rizeliler ,trabzonlular türkiyenin yahudileridir)
Burak la beraber yazılımcı olduğu ve hot u iyi tanıdığkları için hot almama sebeb olmuşlardır..
Hot patlarsa arkalarından dua edecek hatırı sayılır insan var ( hem iyi hem kötü yönde)
bu arada adam ateist diye adamı yerenler : ateist japonlar türkiye de türk seyircilerin pislettiği stadları temizleyince oooo ne kaliteli bir millet diyorlar ya..yuhhh yani..
adamın dini inancına değil yaptığı işe bakın..
inşallah dediği hedefler tutar da emekli oluruz..
4 puan verdim (sonuçta kimse mükemmel değildir..)
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 11:13 - Comment Score: 4 - BTC: $6656 - #mnseLjQn7W5Lg6O
İyi bilgisi var
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 11:08 - Comment Score: 5 - BTC: $6668 - #F9VeNkDtnyrD52C
kardesi, milleti edo da batirdi insallah ayni akibeti millete hot ile yasatmaz. kotu niyetli oldugunu dusunmuyorum kardes abi ikilisinin, klasik milletimize has bi ozellik olan bir seye olan baglilik bagnazliga donusuyor.arti ve eksileri gormede problem yasiyoruz. (hot bana da heyecan verici bir proje gibi geliyor ama TEMKINLI OLUN ARKADASLAR!)
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 10:59 - Comment Score: 0 - BTC: $6670 - #j6tB0thjlIgrxi5
Edo dan bende büyük zarar ettim ama biraz vicdan. Eth dahil tum piyasa yuzde 70-80 komple düşerken, edo düştü zarar ettik demeniz komik olmus. USD hariç ne alirsaniz alin ayni zarari edecektiniz.
@yavuzsyildiz (twitter approved) - Date: 25 Eylül 2018, 17:58
Easy easy tamam tamam
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 10:56 - Comment Score: 0 - BTC: $6670 - #OCfQ5chHFXLoy01
İyi niyetli lakin hot a bu kadar işgi göstermesi şüphelendiriyor
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 10:56 - Comment Score: -3 - BTC: $6671 - #orbWcoMJiu9kQDE
Arkadaş ne adamlar var ya, hem iyi adam diyor, hemde sirf hot ile çok ilgileniyor şüphesi var diye negatif puan veriyor.
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 16:24
HOT'çu...
Kardeşi olumsuz bir ilk intiba nedeni.
Genel görüntüsü fena durmuyor.
Trader'lığı çok kötü... Son dönemde 170'ten ETH ve 5000'lerden XRP alımlarına kati karşı çıktı. ETH 245'leri, XRP ise 11700'leri gördü.
HOT hedefleri uçuk kaçık...
100 sat olsa yeter bence...
Tutkusu başkalarının hüsranı olmaz umarım...
anonym - Date: 24 Eylül 2018, 01:41 - Comment Score: 0 - BTC: $6694 - #6geSJ9kyI3peyaU
Merhaba

Trader olmadığımı her fırsatta dile getiriyorum zaten, bu benim işim değil.

Eth ve XRP alımlarında temkinli olun dedim sadece, ben olsam almam dedim ve almadim da. Ve uzun vadede ETH yi guvenli bulmuyorum.

Günlük ve haftalık pump ya da fiyat hareketleriyle ilgilenmiyorum, bu konuda da akıl vermiyorum zaten, sorulduğu için fikrimi belirtiyorum o kadar.

Holo konusunda ise kesinlikle hedeflerim tutatlı ve mantıklı, iş sadece Holo ekibinin vaddlerini yerine getirmesine bağlı.
anonym (twitter approved) - Date: 24 Eylül 2018, 09:40
az yukarıda başka bir arkadaşa daha yazdım.
133 milyar token varken 10k'yı boşverin, 1800 sat bile fazlasıyla korkutucu.
6 ay içinde 16 milyar dolar piyasa değerine ulaşabilmesi, içinin dolu olması durumunda bile çok zor.
şu ana kadar amiyane tabirle yamuğunuzu görmediğim için sadece "tutku"nuza bir şerh düşmek adına yazdım yorumu...
umarım ben yanılırım da insanımız kazanır.
muhabbetle...
anonym - Date: 25 Eylül 2018, 01:40
Yetkili bir abiye benziyor
anonym - Date: 23 Eylül 2018, 21:34 - Comment Score: 3 - BTC: $6689 - #RiD8mWKEmPvQWZ5
aa kim ki ben yeni gördüm ya
anonym - Date: 23 Eylül 2018, 21:36