Magister Krypto - @MagisterKrypto Tüm Yorumları Gör
İyi niyetli paylaşımlar yapıyor. Ancak teknik analizden anladığı yok. bildiğin amatör. Biliyormuşcasına insanlara anlatıyor cahil insanım da hoca üstad kraaal diye etrafında geziyor. Hirozaki ile kanka(!). Aslında siz saflar bu adamın hirozakinin ta kendisi olduğunu hala anlamadınız.
Varan 1: Hirozaki kriptoda patladı. Htb de %5 harici herkes zarar etti battı yok oldu. Milleti investor ile tokatlamaya çalıştı patlattılar. Hirozaki balonu söndü.
Varan 2: Hirozaki kriptodan biste geçtiğini söyledi. Shit kağıt shillemeye başladı.
Varan 3: Hirozakinin biste geçişiyle magister doğdu.
Varan 4: Magister durmadan hirozakiyi övüp duruyor. Hirozaki de aynı şekilde magisterı. Hirozaki ile magister nedense aynı anda ortada yok.
Varan 5: Magister kriptodan yatırımı yok anlamıyor, zorlama kelimelerle "kendi ağına geçecek" gibi jargon dışı ifadeler.
Varan 6: Hirozaki kaybolan itibarını yeniden sağlamak adına böyle bir dönüşüme girdi. Yakında kriptoda yaptığı mal kitlemeyi bistte de yapacak. Kanmayın. Bu adam HİROZAKİNİN KENDİSİ!!
anonym - Date: 13 Ocak 2019, 23:27 - Comment Score: -5 - BTC: $3534
Lan oğlum adam zaten kriptopara yatırımı olmadığını söyledi adam BİSTÇİ.

İKİNCİSİ ADAM 10 NUMARA 5 YILDIZ TEKNİK ANALİZCİ

ÜÇÜNCÜSÜ İSE ADAM İSTANBUL’da kaç kez buluşma düzenleyip eğitim verdi.

ATTIĞINIZ İFRALARIN ALTINDA BOĞULUYORSUNUZ KÜÇÜK DÜŞÜYORSUNUZ

Al bak kimin hesabıymış utanmaz yalancı hocamıza laf etme daha

https://twitter.com/magisterkrypto/status/1076219063687360514?s=21
anonym - Date: 14 Ocak 2019, 18:16
Adam zaten kriptoparalara yatırımı olmadığını yüzlerce kez söyledi. Yaptığı analizleri bizim için veriyor. Sen gerçekten yalancı ve iftiracı birisisin. Şeref yoksunu hocamızın bastığı yere kurban ol.
anonym - Date: 14 Ocak 2019, 18:23