PacMoney

#Trader #İnvestor #Psikolog #Crypto #Bitcoin #Ethereum #Gold #Silver #BIST #Forex --Paylaşımlarım, beğenilerim ve cevaplarım yatırım tavsiyesi değildir.
ya da
08.02.2021 20:45 - Bu hesap için Hodl/Rekt kullanımı spam hareketi nedeniyle otomatik olarak kısıtlanmıştır. Spam hareketinden kaybedilen 720 Puan eklenmiştir.
196
PUAN
30/86
HANGİSİ?
104/36
HODL/REKT
66 YORUM
PacMoney toplam 196 puana sahip ve Fenomenler kategorisinde 353 Fenomen arasında 180. sırada. Hangisi? sorumuzda diğer Fenomenler ile 86 kez karşı karşıya geldi ve 30 kez tercih edildi. Ziyaretçiler tarafından 104 kez hodl edildi, 36 kez rekt seçilerek tercih edilmedi. Toplam 66 yorum ve 715 ziyaret aldı.
66 Yorum
Anonim hesapla insanlara hakaret etmek kolay değil mi TERS PSİKOLOJİ BEY bak biz burada anonimiz ama senin gibi hakaret etmiyoruz ? Anket yapmak analiz değil ise neden anket sonuçları lehine sonuçlandığında bak gördünüz yine ters psikoloji işledi lafları ediyorsun madem.Ne oldu TERS PSİKOLOJİN işlemediği için insanlara hakaret mi ediyorsun şimdi'de ağla.Son analizlerinin kaç tanesi başarılı ? 20 tane analiz atıyor ortaya aşağı'da gidebilir yukarı'da hangisi gelirse bildim oluyor sen değilmiydin buraları beklemiyorum analizleri yapan.Herkes aşağı beklerken ben beklemem analizleri yapan ? Madem çok biliyorsun satsana tepeden alsana aşağıdan yönlendirsene takipçilerini doğru şekilde ama yapamazsın ki çünkü sende o yetenek mi var özgüven mi var ? Coin söylediğin'de kaç kişi takıyor ki seni hangi coinin tahtasını oynatabiliyorsun :) Birkaç kişinin sayesinde buraya gelmişsin takipçin arttıkça beyin hücrelerinde azalmış besbelli.
anonim - Tarih: 28 Şubat 2021, 23:16 - Puan: -5 - BTC: $45058 - #3FIzx7OAfGTDKdj
Ters psikolojiye takılmış arkadaşın anket yaptı ne oldu? Düşüş geldi kabul etmiyor musun daha sonra'da grafik paylaştı üçgen kırıldı 42.840 hedefli önce yenildiğini kabul et TERS PSİKOLOJİ BEY.
anonim - Tarih: 28 Şubat 2021, 16:22 - Puan: -5 - BTC: $44082 - #CjqJwY8uCMKa0Um
Aşağıda gidebilir yukarıda sonuç ne olursan olsun BİLDİM :)
anonim - Tarih: 28 Şubat 2021, 19:23
Bugün ne kadar kötü bir analizci olduğunu gördüm.Düşüş beklemem dedi, o kadar ineceğini sanmam dedi, panik yapmayın dedi, onu dinledim satmadım. buradan tekrardan dönmüş olsada satıp adetimi arttırabilirdim.Hocayı dinledim yanıldım canı sağ olsun.
anonim - Tarih: 23 Şubat 2021, 18:58 - Puan: -5 - BTC: $47322 - #wphJBOFGHMXsh6g
Kendisi Paradotor' un büyüttüğü sevmediğim bir kişidir. Eğitim grubunda 3-4 sayfa yazı yazıyorsun tamam eyvallah emek vardır ama ne diye şifre koyarsın ki be adam. Coinexactly, eralp, bozok da çok önemli bilgiler paylaşıyor ama sen ne diye yok şurda paylaşırsanız avukatım gerekli işlemleri yapar cart curt diye traş yapıyorsun ? Ne diye böyle hareketler yapıyorsun. Saygıdeğer Bozok ve Coinexactly bu Paradotor'un adamıyla neden iş yapar anlamıyorum. Kendisine hiç ısınamadım iki yüzlü birisidir.
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 21 Şubat 2021, 17:37 - Puan: -25 - BTC: $57362 - #EVnMoLHJZVDsy1M
Kendisini bir psikolog olarak tanımlandıran ve bu tecrübelerini kripto borsası hakkında eğitim vermeye çalışan ancak sanki üniversiteyi başarılı bitiremeyip içinde psikolog olma arzunuzda agresif bir patlamaya dönüşmüş insanlarla olan iletişimi, bilhassa eğitim grubundaki davranış biçimi Pac Money konusunda beni şüphelere yönlendirdi. Çok kişinin gözünde sadece Bozok-Eralp ve Coinexactly ile birlikle olma kimliği dışında bir önemi olmayan şahsiyetin eğitimin grubunda eğitimi istediği gibi verme hadsizliği , eleştiren yani eğitim talep edenlere yine eğitimi ücret ile vermesine rağmen alternatif video, sunum gibi bir hizmet verme zorunululuğunu hisssetmeyen bunu isteyen insanlara sert yapan yani nasıl tarif etsem bilemedim psikologda değilim yani :D Allah aşkına bir psiklog çıkıp PAC'a had bildirsin. Umarım okuyorsun sindiriyorsun cake'ni yiyerken çayını yudumla sakın ol.. Elini vicdanına koy... Yaptıklarını düşün..Hatalarını gözden geçir....Senin pdf içeriği "büyük harflerle" boş boş boş.. Ben senin eğitimi başka yerde paylaşma veya satılabilir nitelikter içerik göremiyorum ki sen bana şifre koyuyorsun.. Mert Adaş ile yakın zamandaki konuşmanızdan sonra güvenimiz kalmadı yani Bozok'un haşat ettiği adamla yine Bozok'la aranız iyiken kendinizi yetersiz görüp ref kasmanız ve bu konuda daha net bir açıklama yapmamanız üstelik aynı ekipte olduğunuz kişilere hakaret etmesine rağmen bir had bildirememeniz = "NULL"

Hoşçakal Pac
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 21 Şubat 2021, 14:15 - Puan: -25 - BTC: $57134 - #i2XpTjWhw58krse
Sana katılıyorum dostum. Pacmoney' e hakkımı helal etmiyorum Diğerlerine sonuna kadar helal olsun. Değişik bi havalara giriyor bu hava büyük ihtimalle Paradotor dan geçmiş. Zamanında paradotor'un yalakası olduğu için normaldir.
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 21 Şubat 2021, 18:00
Bende hakkımı helal etmiyorum.Kazandığı paranın karşılığını veremeyip üstüne dalga geçer gibi cevaplar vermesi ve burada eleştirenleri köpek demesi(grubunda eleştirenleri ise başkalarının adamları olarak itham etmesi yüzünden buraya yazılıyor mecbur).Kısacası benim hakkım helal değil ettiği laflardan dolayıda haram olsun inşallah vicdanı rahattır.
anonim - Tarih: 21 Şubat 2021, 18:41
PacMoney Hoca adamdır. Aksini söyleyen ya art niyetli yada kördür. Verdiği eğitimde en dip seviyeden başlayarak herkesin anlayabileceği şekilde anlatım yapan sorulan her soruya cevap veren en düzgün fenomenlerden biridir. Birilerinin köpekliğini yapanlar aksini yazıyor ama Bu piyasada insanlara yardımcı olmaya çalışan sayılı fenomenden biridir. Hocam iyiki varsınız ...
anonim - Tarih: 20 Şubat 2021, 23:09 - Puan: 5 - BTC: $56613 - #D7z3hEpeS0GZOcH
Hayatınızda google kullanmadığınızı çok belli etmişsiniz.Az açıp google'da arama yaparsanız o bilgilere erişebilecceğinizi görürsünüz binlerce akademik makale var.
anonim - Tarih: 21 Şubat 2021, 00:01
Eğitim grubundaki başarısızlığı ortaya çıkmaması için kendi yardakçılarını buraya gönderiyor ki onlar bile az akıldı olsalar şurada yazılanlardan az ders çıkarır takip etmeyi bırakırlar.Abi 50 dolar vermişim ben derse adamın hazırladığı altıüstü sıradan google'da bulabileceğimiz bilgiler.Ya tamam hadi bilgiyi geçtim ya kardeşim o kadar para aldın sadece pdf hazırlamak nedir? Video yapmamayı anlayabilirim bilmeyedebilirsiniz saygım var ama insan biraz en azından birine üç beş kuruş verir yaptırır şunları bilmiyorsa da aldığın paranın bir karşılığı olsun.Ben hakkımı helal etmiyorum bir de sırf eleştirdiğimiz için köpek damgası yedik bu zattan ne diyelim bu da bizim sayemizde ekmek yedi ama ben hakkımı helal etmiyorum. Pac Hocaya böyle bilesin hoca.
anonim - Tarih: 20 Şubat 2021, 22:47 - Puan: -5 - BTC: $56817 - #YwNiCK1FS7TeIbl
Abi eleştiri yapıyoz yok şunun adamisin bunun adamisin 50 dolar verdim ben PDF okumak istemiyorum hizmet almak istiyorum bu kadar basit şikayet edecem gerekli mercilere .sadece eralp ve hoca hakkını verdi.Lütfen eğitim grubuna biraz daha ilgi
anonim - Tarih: 20 Şubat 2021, 22:36 - Puan: -1 - BTC: $56998 - #OnmFvPcGSmK3QMB
Hocam sizin gibi biri bu piyasada yok. Hep yanınızdayız.
anonim - Tarih: 20 Şubat 2021, 22:09 - Puan: 5 - BTC: $56674 - #CgoY5qhdMIEBODU
Pac money adamdir sağolsun varolsun
anonim - Tarih: 20 Şubat 2021, 21:52 - Puan: 5 - BTC: $57035 - #Hq8PlKVYIA2u71S
Matic paylaştım yüzde 60 yaptı diyor güzel hocam. Teşekkür ederiz. Aklıma şu soruyu sormak geldi sadece "HopHop" hoca MATIC hem BTC hem de USD paritesinde gayet bullish gozukuyor, BTC de direnci kirmis, USD de 0.116'yi kirmasiyla birlikte isleme girmeyi düşünüyorum yazdıktan tam 5 dakika sonra matic gözüme güzel geldi hacim giriyor demek tesadüfü bir olay mıdır? Sizde takip ediyorsunuz "HopHop" hocayı?
anonim - Tarih: 20 Şubat 2021, 11:19 - Puan: -5 - BTC: $55324 - #I68mf4FY1G4nOrp
Pundiden %500 yaptık diyor.Üşenmedim geçmiş konuşmalarına baktım 23 Ocak tarihinde almadım alacağım demiş o zaman'da dogeyi bekliyordu. Bu tarihten hesaplayınca %300 yapıyor samimiyetinizde yanılmışım .Bu zamana kadar sizi savunmuştum ama boşaymış. Alttaki yorumlara kesinlikle katılıyorum. kaldı ki bir kere alım yaptığı fotoyu telefon üzerinden paylaştığını göremedim birisi yazmış aşağıda şeffaklık yok diye evet göstermek zorunda değildir ama bu kadar övünülüyorsa o alım fotosunuda koymak hoş olabilirdi saygılar..
anonim - Tarih: 20 Şubat 2021, 00:03 - Puan: -5 - BTC: $55434 - #7ohlXtfsuEYpZyu
Dolar kurunu siyaset belirletmiş ahahaha evet bizim ülkemizde kısmen böyle ama sonuçta şu anda kur siyaset yüzünden 8.50 düşmedi faizler arttığı için düştü.ekonomi bilgisi sıfır arkadaşın tamamen popülist laflar ve bir grafik ile analizler çıkarıyor faiz,cari açık vb.. gibi faktörlerden haberi yok.
anonim - Tarih: 19 Şubat 2021, 23:49 - Puan: -5 - BTC: $55553 - #MZUVNPbYNdyJdpG
Önceden paradotorun şimdide bozok hocanın pumplattığı yeni nesil fenomen
artıları : psikolog olması ve ...
Herhangi bir iyi özelliğini daha keşfeden olursa söylesin onu da ekleyeceğim merak etmesin
anonim - Tarih: 16 Şubat 2021, 14:24 - Puan: -5 - BTC: $49533 - #B2zMVbhGcdXynV6
öncelikle bu hocamızı tanımıyordum bu piyasada böyle biri olmadığına yemin bile edebilirdim . daha sonra bu arkadaşın tayfası bir eğitim grubu kuruyorlar ve ne hikmetse bu hocayıda davet ediyorlar. anladığım kadarıyla bu hocayı davet etmelerinin sebebi iyi bir network ağı olduğu için ve daha önemlisi 50 dolar olan grup ücretini 3 e rahat bir şekilde bölemeyeceklerini düşündükleri için bu hocayıda eğitim grubuna aldıklarını düşünüyorum. yoksa başka bir açıklaması olamaz , neden mi böyle söylüyorum ?
eğitim adı altında 3 sayfalık anlamsız pdf leri atıp , HAA bunları çok iyi okumanız lazım iyice sindirin bunları her cümleyi tek tek okuyun gibi anlamsız havalara giriyor. birde çok bir şey anlatmış gibi pdf lerini şifrelemiş hahaha, çok bilgili olduğunu falan düşünüyor. sözüm ona kendine psikolog diyor ve tüm piyasayı analiz etmiş bununlada yetinmeyip derin bilgi ve birikimini 3 sayfalık pdfleri doldurmuştur, sayfaların yarsında da gereksiz espri falan yapmaya çalışıyor. zannediyorki bu abimiz cz nin attığı tweetlerinden karekter analizini yapıp bitirmiş ve bununla da yetinmeyip onu parmağında oynattığını falan düşünüyor.
tabiki de öyle hocam tam gaz devam ediniz. başarılarınızın devamını diliyorum , eğerki bu hocamızın başarısını göremeyenler varsa altlardaki yorumları falan okusunlar. o vakit ne kadar yaman bir analizci olduğunu anlayacaklardır.
anonim - Tarih: 16 Şubat 2021, 13:06 - Puan: -5 - BTC: $48923 - #F3OMzfPeOAg4DvU
sürekli girdim çıktım aldım sattım diyor ne dediğini anlamak zor aynı zamanda yükselen bir piyasa var söylediği coinler gitti diye övünmesi ayrı saçmalık ne alırsan uçuyor bu yüzden puanım -5
anonim - Tarih: 12 Şubat 2021, 00:35 - Puan: -5 - BTC: $47448 - #QDTO3eOUTwk96qx
Şeffaflık yok nasıl bir çantası varsa her şeyi alıyor tebrik ederim kendisini ama bir kere bile şeffaf olduğunu göremedik.
anonim - Tarih: 10 Şubat 2021, 12:44 - Puan: -5 - BTC: $46876 - #8ZHGWGRX9KtIib6
Para verip eğitimininden faydalanalım düşüncesine kapıldım.Resmen hayal kırıklığına uğradım verdikleri ve yazdıklarının bir çoğu google ve bazı yatırımcı kitaplarında var zaten böyle olacaksa neden özellikle para verip eğitim alıyoruz ki ?
anonim - Tarih: 09 Şubat 2021, 19:04 - Puan: -5 - BTC: $46542 - #LqjHKZEKai37bhc
hocam bakmışlar 50 dolar 3e rahat bir şekilde bölünemiyor. bundan dolayı hocamızı davet ediyorlar. kendiside 3 sayfalık slaytlarıyla kazandığı parayı sonuna kadar hak ediyor.
anonim - Tarih: 16 Şubat 2021, 13:21
Bu adamı takip edeceğinize Berke Oktay hocayı takip edin aynısı tek fark o Berke hoca bundan önce paylaşımlar yapar ;)
anonim - Tarih: 08 Şubat 2021, 00:25 - Puan: -5 - BTC: $38651 - #MiuExTDBC8v6nku
İncele,araştır hedefe odaklan pusuya yatıp bekle portföyünü katlayarak kazan taktiği ile hareket ediyor. Tam yatırımcı olarak işlem açanlar için takip edilecek birisi. Portföyünüz sabırlı iseniz katlanarak büyüyecektir.
anonim - Tarih: 07 Şubat 2021, 21:03 - Puan: 5 - BTC: $38364 - #GjAC5xgdtvjlFNU
@PacMoney0 ve @obiwancoin karşı karşıya geldi, @obiwancoin tercih edildi.
@Onur_Goksungur ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@h2o_46 ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @Cryptoykp karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@CryptoKemal ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @Turkish_WH karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@kutimann ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @dorukismen karşı karşıya geldi, @dorukismen tercih edildi.
@PacMoney0 ve @LockAnaliz karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@CryptoParos ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CryptoParos tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CryptoD06 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@deep_blue99999 ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@CarpeNoctom ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CarpeNoctom tercih edildi.
@PacMoney0 ve @kriptocumm karşı karşıya geldi, @kriptocumm tercih edildi.
@EylemCulculoglu ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@KingTradeTr ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @KingTradeTr tercih edildi.
@coinkafasi ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @coinkafasi tercih edildi.
@RCBtrading ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@Curlyoiner ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @Curlyoiner tercih edildi.
@PacMoney0 ve @monadesdee karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@hasansabbah05 ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @hasansabbah05 tercih edildi.
@CryptoShillNye ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CryptoYoda1338 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @EylemCulculoglu karşı karşıya geldi, @EylemCulculoglu tercih edildi.
@bulltrapped ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @bulltrapped tercih edildi.
@PacMoney0 ve @satoshinkuzeni karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @coinforecaster karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CryptoDunhill karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @LockAnaliz karşı karşıya geldi, @LockAnaliz tercih edildi.
@PacMoney0 ve @girisimcitony karşı karşıya geldi, @girisimcitony tercih edildi.
@PacMoney0 ve @BtcHtc1 karşı karşıya geldi, @BtcHtc1 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CryptoShillNye karşı karşıya geldi, @CryptoShillNye tercih edildi.
@KarasuFt ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @KarasuFt tercih edildi.
@PacMoney0 ve @DigitalLawrence karşı karşıya geldi, @DigitalLawrence tercih edildi.
@CryptoUnpi ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CryptoUnpi tercih edildi.
@AltOne_Crypto ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @AltOne_Crypto tercih edildi.
@PacMoney0 ve @BullBullBullish karşı karşıya geldi, @BullBullBullish tercih edildi.
@onurgozupek ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @onurgozupek tercih edildi.
@PacMoney0 ve @coinsspor karşı karşıya geldi, @coinsspor tercih edildi.
@cryptohades ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @cryptohades tercih edildi.
@BigCheds ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @BigCheds tercih edildi.
@CryptoOkan ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CryptoOkan tercih edildi.
@PacMoney0 ve @loomdart karşı karşıya geldi, @loomdart tercih edildi.
@PacMoney0 ve @cryptoCaptain10 karşı karşıya geldi, @cryptoCaptain10 tercih edildi.
@bitcofield ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @bitcofield tercih edildi.
@PacMoney0 ve @pin_trader karşı karşıya geldi, @pin_trader tercih edildi.
@CryptoSopranoo ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CryptoSopranoo tercih edildi.
@PacMoney0 ve @ragnarthesurfer karşı karşıya geldi, @ragnarthesurfer tercih edildi.
@PacMoney0 ve @monadesdee karşı karşıya geldi, @monadesdee tercih edildi.
@PacMoney0 ve @MoonOverlord karşı karşıya geldi, @MoonOverlord tercih edildi.
@excellency555 ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @excellency555 tercih edildi.
@acoskun05 ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @acoskun05 tercih edildi.
@SilverBulletBTC ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @SilverBulletBTC tercih edildi.
@CoinAmca ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CoinAmca tercih edildi.
@CryptoMelih ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CryptoMelih tercih edildi.
@PacMoney0 ve @altcoinrookie karşı karşıya geldi, @altcoinrookie tercih edildi.
@xcanozsuer ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CoinJess karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@KriptoLevent ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @KriptoLevent tercih edildi.
@cenkbabaeren ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @mertadass karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @Cihanalic karşı karşıya geldi, @Cihanalic tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CryptoShillNye karşı karşıya geldi, @CryptoShillNye tercih edildi.
@PacMoney0 ve @roketreis karşı karşıya geldi, @roketreis tercih edildi.
@PacMoney0 ve @KriptoBaykus karşı karşıya geldi, @KriptoBaykus tercih edildi.
@misstraderr ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @misstraderr tercih edildi.
@PacMoney0 ve @kurcenli34 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@TrAlcu ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @TrAlcu tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CryptOrca karşı karşıya geldi, @CryptOrca tercih edildi.
@PacMoney0 ve @iLhanGULENC1 karşı karşıya geldi, @iLhanGULENC1 tercih edildi.
@Altcoin15 ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @Altcoin15 tercih edildi.
@CryptoOkan ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @CryptoOkan tercih edildi.
@Tradermayne ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @Tradermayne tercih edildi.
@PacMoney0 ve @hasansabbah05 karşı karşıya geldi, @hasansabbah05 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @Erol_CFA karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@cryptotherapyy ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@cberktavsan ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@specialXBT ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @LockCoin1 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @Bitcoin_Delisi karşı karşıya geldi, @Bitcoin_Delisi tercih edildi.
@sarper_onder ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @sarper_onder tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CryptoTrader_TR karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@KralKrezus ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.
@PacMoney0 ve @vkorkmaz10 karşı karşıya geldi, @vkorkmaz10 tercih edildi.
@Cryptfreeman ve @PacMoney0 karşı karşıya geldi, @Cryptfreeman tercih edildi.
@PacMoney0 ve @CoinDelisi karşı karşıya geldi, @PacMoney0 tercih edildi.