Bigchief - @bigchiefcrypto Tüm Yorumları Gör
Şu birbirine tamamiyle tezat 2 twitini silme ihtimali ve canını yakacağı kurbanlarına uyarı mahiyetinde buraya atıyorum. Şefi anlatan en doğru 2 söz “Kişinin fikri neyse zikri de odur“ “Cahil kimsenin yanında kitap gibi sessiz ol”.

Şimdi bu cahile legal/illegal göreceli bir kavram olmadığını mı, 3-5 tane ICT PA konsepti ezberlemişsin diye bu ziynetle kimsenin saygısını kazamacağını mı, yoksa oradan buradan kopyala yapıştırların bir katma değer olmadığını mı anlatacaksın?

Hedefi sözde “İnsanların akıl hocalarının bilgi seviyesini sorgular seviyeye gelmesiymiş“. Hayırdır sen kimsin? İnsanlar senin kim olduğunu, bilgi seviyeni ve ahlaka yakışmayan haraketlerini sorguladığında hemen hakaretleri ve küfürleri yapıştırıyorsun!? Çevrendeki çapulculara linç ettiriyorsun ya da en iyi engelliyorsun. Utanmadan burda kendini öven yorumlar yaptırıyorsun bir de her mecrada orada burada ağlıyorsun.

Çok merak ediyorum sen kimsin ya saklanmışsın bir takma isim arkasına varoşların klavye kabadayısı gerçek hayatta karşına çıksa kaçacak delik arayacağın insanlara sallıyorsun herkese yanlış herkese hakaret herkese atar gider... Kamera şakası mısın? Kamera şakası mısın nesin? Hadi sen kumda oynamaya ağlamaya devam et.
anonim - Tarih: 31 Mart 2022, 10:33 - Puan: -5 - BTC: $47093