Kriptorank

Koin piyasasıyla ilgili öne çıkan fenomenlerin, kullandığımız borsaların, haber kaynağı Blog/haber sitelerinin yorumlandığı ve puanlandığı bir platformdur. Eskiden kullandığı hesaplar: @fenorank
ya da
3732
PUAN
151 BECERİ PUANI
%56
HANGİSİ?
401/533
HODL/REKT
64 YORUM
87% YORUM KALİTESİ
GÜVENİRLİLİK
53
BİLGİ / TECRÜBE
47
TRADE / FIRSAT
0
İLETİŞİM BECERİSİ
51
Kriptorank toplam 3732 puana sahip ve Fenomenler kategorisinde 817 Fenomen arasında 3. sırada. Hangisi? sorumuzda diğer Fenomenler ile 1854 kez karşı karşıya geldi ve 1033 kez tercih edildi. Ziyaretçiler tarafından 401 kez hodl edildi, 533 kez rekt seçilerek tercih edilmedi. Toplam 64 yorum ve 12661 ziyaret aldı.
64 Yorum
bunlar da saldı artık ne güncelleme geliyor ne bir şey popüler tokatçılar piyasadan silinince iş kalmadi
anonim - Tarih: 13 Nisan 2023, 03:16 - Puan: 0 - BTC: $29943 - #ea115ec3621b186081b1d22a98041417
Yoruma yanıt ver!
Olsun kardeş burada çogu yorumlar gerçekleri anlatiyor. Fenomenler kaldıramıyorlar bu yorumları. Kriptorank e tesekkurler cidden
anonim - Tarih: 10 Şubat 2024, 00:46 - BTC: $47215
Ya kimse yorum yapmıyor ya da adamlar yorumları bile koymuyor artık!! Cidden saldılar buraları.

Popüler dolandırıcılar var hala. Nerede silindiler :D
anonim - Tarih: 28 Nisan 2024, 16:21 - BTC: $63814
Merhabalar,

Salmış değiliz, salmış olsak 6 senedir açık tutmayız siteyi. İlgimiz biraz azaldı evet, ama bırakmadık :) Kriptorank piyasaya yeni gelen arkadaşlar için geçmişte yaşananlara kaynak niteliğinde.

Sevgiler.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 09 Haziran 2024, 23:51 - BTC: $69733
Selamlar, bir süredir sisteme yeni eklediğiniz fenomenleri takip ediyorum. Aklıma takılan bir husus var buradan sormak isterim.

1-) Bu sisteme eklenen fenomenler kendilerini ekletmek için para mı veriyorlar?
2-) Eklenmeyen; bizzat benim öneride bulunduğum sayısını hatırlamadığım fenomenler eklenmezken ki bazıları camia tarafından tanınan ancak nedense bir çoğu burada yoklar.
3-) Yeni eklenenlerin bazılarının takipçisi bile yokken ekleniyor eklenmeyen 90k'lık 50k'lık yüksek etkileşimi olan hesapların eklenmemesinin nedeni nedir?
4-) Eklenmeyen o fenomenlerin bu platfom ile ilişkileri var mıdır?

Sorduğum sorularda art niyet olmadan sadece bu durumlar gözetildiğinde aklımdaki bu sorulara cevap aramak için yazıyorum. Emeğinize sağlık ve böyle bir platformu bizlerle buluşturduğunuz için teşekkürler.
anonim - Tarih: 08 Ocak 2023, 02:07 - Puan: -5 - BTC: $16952 - #6f57b677636b73f479ed0678f4cbd2c4
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

1) Hayır, ödeme alma, verme gibi bir süreç hiç bir zaman olmamıştır. Sistem etkileşimlere göre otomatik eklediği gibi, bazı hesaplar manuel değerlendirme ile eklenmekte.
2) Yapılan tüm ekleme önerileri belirli aralıklarla kontrol edilip eklenmektedir. Öneri listesinde onay bekleyen oldukça fazla hesap bulunmakta ve değerlendirme süreci zaman alabilmekte.
3) Takipçisi sayısından ziyade etkileşim bizim için daha önemli. Etkileşimi yüksek hesapları da ekliyoruz takipçi sayısından bağımsız.
4) Herhangi bir hesap ile ilişkimiz bulunmuyor.

Elimizden geldiğince sade şekilde yanıtlamaya çalıştık sorularınızı. Daha fazla detay istediğiniz, yanıtından tatmin olmadığınız bir cevap olursa elimizden geldiğince yardımcı olmak isteriz.

Güzel yorumlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederiz.

Kriptorank,
Mod Ekibi
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 08 Ocak 2023, 22:35 - BTC: $16956
isim ver isim kimi ekleyecen neden isim vermiyorsun
anonim - Tarih: 11 Ocak 2023, 05:51 - BTC: $17409
Bot takipçi basanları neden buraya fenomen diye ekliyorsunuz, anlaşmalı mısınız ? Adamın 50 takipçisi varken bot basmış bir anda 20k takipçiye çıkmış, etkileşim desen yerlerde ama buraya fenomen diye eklenmiş :D
anonim - Tarih: 29 Ocak 2023, 20:54 - BTC: $23734
Merhaba,

En çok da o tür hesapların eklenmesi ve sizlerin yorumları ile ifşa olması daha iyi olmaz mı? Diğer türlü, o tür hesapların fake takipçi ile takipçi arttırdığını diğer kullanıcılar nasıl bilebilirler? Herkes sizin gibi bilinçli olmayabilir.

Herhangi bir hesapla da bağlantımız bulunmamakta.

Teşekkürler.

Kriptorank,
Mod.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 29 Ocak 2023, 21:52 - BTC: $23901
Derdi burda taninmak sonrsinda sinyal satmak mentorluk satmak ise burda isminin yayinlanmasini isteyebilir .Ismini verseyde fenomen adayinin iyiydi... siradan bir takipci benim takip ettigim fenomen niye burda degil diye niye isyan etsin... kendi isminin yayinlanmasini isteyebilir . paid gruplar neticede rekabet halinde hatta savas ettigini dusunen toksit bir kitleleler rekabetten baskalrinin parasini almkatan baska dertleri yok halki ayndinlatmak bilinclendirmek kimin umrunda herkes cebini doldurma pesinde
anonim - Tarih: 30 Ocak 2023, 05:58 - BTC: $23695
Sayın @kriptorank yonetimi,
Sitenizi en 2019dan beri takip eden birisiyim fikir edinme ve hür görüşler adına.Ama bile bile mi dokunmuyorsunuz @nes_crypton yani eski alfa crypto sayfasına ?
Yazmadıkları hakaret kalmamış alfa cryptoda calısan moderatorlerin.Hergun sırf 25 puan verebilmek icin aynı yorumu yazıyorlar teşekkürler diye bu puan manipulasyonuna nasıl kanıyorsunuz.Hakaretlere goz gezdiriniz nasıl onay veriyorsunuz boyle profillere gerçek yüzleri onlarca kez ortaya çıkmasına rağmen.
Onceden
"24.06.2022 - 16:07 : Puan arttırmaya yönelik spam hareketi nedeniyle HODL/REKT işleminden puan kazanımı sistem tarafından süresiz olarak otomatik engellenmiştir." cezasını verdiniz ama bu hodl rekt ile olacak şey değil ki .Bunların yarısını yapmayan diğer manipulator sayfalara bunun kaç katı ceza verdiniz.Hep aynı yerden farklı kişiler adına yorum yapılıyor teşekkür ederim diye ayrı mesaj bile yazamıyorlar "yazı tiplerinden bile belli" hep aynı kişinin sırf 25 puan alabilmek icin twtitterla anonim yorum atıyor.

Simdi 3.sıraya düştüler diye bu sefer bir sürü twitter hesabı acıyorlar discordda örgütlenip.Tüm kriptorank alemi biliyor.Size soruyorum en yüksekten dusuge sıralayınca ilk 10 dakiler ve bu @nes_crypton karsılastırınca kaç kisi tanıyor ki bunu.Ek olarak ne kadar piyasaya pazarladigi adam varsa kendilerine inanan hep tweetlerini begenen 20 30 kisiyide boyle kandırıyorlar.Zaten twitterına bakın takipci sayısı ve etkilesime ek olarak youtube kanalı ve izlenmelere dedigim durumu farkedeceksiniz. Tekrar yazdıgım gibi @nes_crypto moderator ekibinin yazdıgı hakaretler,kufurler zaten havada ucusuyor .Bu manipulatorlere gereginin yapılmasını rica ediyorum.Zaten profiline girince kriptorank sayfasına giren kullanıcılar anlıyor bunun ne oldugunu ama yinede manipuleye gecit vermemek gerektigi kanısındayım teşekkürler ,saygılarımla @kriptorank
anonim - Tarih: 18 Kasım 2022, 16:34 - Puan: -5 - BTC: $16695 - #aff270cb3c547445ae7bf99a238e5cb9
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

Desteğiniz için teşekkürler. Sizin gibi uzun dönem kullanıcılarımızın desteği bizim için çok önemli.

İlgili hesapla ilgili olarak; Puan arttırmaya yönelik durum nedeniyle gerekli işlemler o tarihte yapıldı. Fakat şu ana kadar filtremize takılan bir durum bulunmuyor. Destekçiler ve karşıtlar tarafından puanlama yapılarak denge sağlanıyor. Aksi bir durumda müdahale geleceğine emin olabilirsiniz.

İlgili hesaptan bağımsız olarak, belli limitlerde yorumlara özellikle izin veriyoruz. Bu, ziyaretçilerimizin tartışan tarafların seviyesini yorumlaması ve buna göre kararlarını vermesi açısından önemli. Ek olarak bu tartışmalar doğrudan yorum kalitesini etkiliyor (hesap detaylarında görebilirsiniz). Yakın zamanda da yorum kalitesi genel puanı etkileyecek ve genel puanlamada değişiklik sağlanacak. Bu da sıralamaların değişmesi anlamına geliyor. Bahsettiğimiz bu teknik değişiklik, ilgili hesaba karşı negatif bir tutum değil, aksine daha adil, daha stabil bir puanlama ortamının sağlanması, bazı dinamiklerin insan yerine yapay zeka tarafından uygulanması demek olduğunu özellikle belirtmek isteriz.

Anlayışınız ve desteğiniz için tekrar teşekkürler.

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 18 Kasım 2022, 18:16 - BTC: $16679
Sıralamalar yapay zekaya kalacaksa bir daha bu siteyi kullanmayı ekip olarak bırakırız sevgili Kriptorank admini. Diğer fenomenlerin kitlesiyle rekabet içinde olup savaşmak çok eğlenceli olduğu için ve bu sıkıcı piyasa döneminde kafa dağıtmamızı sağladığı için Kriptorank ı aktif olarak kullanıyoruz. Söz konusu sadece ciddi bir şekilde yorum yapmak olacaksa ilerleyen dönemde gider ekşi sözlüğe yazarım sadece ciddi yorumumu. Kriptorank ı severek kullanmamızın sebebi, rekabetin ve fenomen kitleleri arasında savaş ortamının olmasıydı.
anonim - Tarih: 18 Kasım 2022, 20:52 - BTC: $16564
Merhaba,

Sıralamalar yapay zekaya kalmıyor, bilakis mevcut puanlama içerisinde, daha verimli bir yapı için yapayzeka değişkenlerden biri haline geliyor.

Biraz daha detay vermek gerekirse; sıralamalar puana göre yapılıyor bildiğiniz gibi. Farklı şekillerde (yorum, hodl/rekt vs.) puanlamayı yapanlar da sizlersiniz. Sadece yorumları analiz eden ve puan içerisinde düşük ağırlıklı çarpan haline gelen bu teknik geliştirmeler ile puan verimliliğini, güvenilirliğini arttırmayı, bir çok kötü kullanımı ve spam riskini minimize etmeyi amaçlıyoruz. Bu platformda kişisel tatminlerden ziyade, hepimizin amacı daha sağlıklı veri/yorum/değerlendirme sunmak olmalı. Biz platformu daha verimli hale getirmek için bazı düzenlemeleri ölçümlüyoruz, deniyoruz ve daha sonra kalıcı hale getiriyoruz. Verim alamadığımızda da düzenliyor ya da kaldırıyoruz.

Siz yine dilediğiniz şekilde yorum yapmaya devam edebilirsiniz, bu buradaki hikayenizde bir değişiklik yaratmayacak. Ayrıca sizi daha ciddi, daha kurallı yorum yapmaya itmiyoruz, zorlamıyoruz.

Hep uç, karşıt tarafları bir araya getirmeyi amaçladık ve genel olarak başardığımızı düşünüyoruz. Lakin kurduğunuz cümledeki aksiyonları almak istediğinizde bir şey diyemeyiz, bu size kalmış. Umarız birlikte uzun yıllar devam ederiz. Edemiyorsak da, bugüne kadar olan desteğiniz için çok teşekkürler.

Kriptorank,
Founder.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 18 Kasım 2022, 21:16 - BTC: $16556
Son 100 yoruma, yorum yorumlarını da ekleyin lütfen. Didişirken bulmak zor oluyor.
anonim - Tarih: 18 Kasım 2022, 21:28 - BTC: $16585
Merhaba,

Son 100 Yorum sayfamızdaki yorumlara, ilgili yorumun detayına gidebileceğiniz linkleri az önce ekledik. Yorumların yorumlarını eklediğimizde sayfa çok karışık hale gelecek ve okunabilirliği azalacak.

Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 18 Kasım 2022, 21:52 - BTC: $16587
aynen banlamak lazım bunların hepsini nes kim *** her gün onlarca yorum geliyor
anonim - Tarih: 18 Kasım 2022, 20:21 - BTC: $16557
orgutlenip puani dusurmenin bir yolunu bulmusunuz takintili bir sekidle kronik olarak ugrasiyrorsunuz gruptakiler sizi ciddiye bile almiyor cunku takipcilerinden gecinmiyorlar bedava egitim veriyorlar diye surekli ugrasiliyor illede listede en uste cikmaksa bunu hile yapmadan yapin ugrasip puanlari dusurmenin bir yolunu bulmusunuz bu caliskanlikla devam edin iftira yalan uyduracaginaza ekndinzi yetostirin sevenleriniz sizin adiniza konussun ..spamlayarak bir yere varamazsiniz zeytinyag gibi uste cikiyorsunuz eklene bri puan yoktu zaten kripto rankin kendi cevabi ve son gunleerdeki puanlara saldirialriniz takintili sekilde saldirmaniz heryi izah ediyor ... akilli kisi isi ile ugrasir , kisi ile ugrasmaz...
anonim - Tarih: 19 Kasım 2022, 04:19 - BTC: $16582
cok problemli takintili bir karakterin var surekli alfa hoca ile ugrasiyorsun ama briilerine sacma iftiralr ile camur atacaginiza kendi basarialriniza odaklansaniz bu caliskanlikla belki birseyler yapabilirsiniz dogrusu azminize ve caliskanliginiza diyecek birsey yok bikmadan usanmadan alfa hocayla ugrasiyrosunuz bunun yarisi vakit ile trader olabilirsdiniz hakkinizda hayirlisi olsun
anonim - Tarih: 19 Kasım 2022, 04:22 - BTC: $16597
işte yine geldi alfa neslihan modları .Bak aksini dahi iddaa edemiyorsunuz ama hala yüzsüz gibi konusuyorsunuz burada .
anonim - Tarih: 20 Kasım 2022, 13:53 - BTC: $16534
kafayi alfa crypto ile bozan bu takintili kisinin daha once pekcok kez spam yapmtigini ve cezalar aldigini anlamak icin dedektif olmaya gerek gerek yok usrekli sacma iftiralarla ve duzenli olarak lafa hocaya saldirmasi kisisle bir rekabet olabilri ama kendisini adam yerine koyan olmadigi icin cildiriyor sanirim surekli baska hesaplari spamliyor sanriim kendisi listenin diplerinden biri
anonim - Tarih: 19 Kasım 2022, 05:22 - BTC: $16610
“Neden bu kadar sansür?” diye sormak istiyorum. Son bir haftada küfür ve hakaret içermeyen iki yorumum yayınlanmandı. Tarafsız diye övdüğümüz bu site de nabza göre şerbet verecekse okumayı yazmayı bırakalım artık.
anonim - Tarih: 08 Kasım 2022, 11:28 - Puan: 0 - BTC: $19790 - #38171761c6b8b73bb27190159f0d3e14
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

"küfür ve hakaret içermeyen" ifadesi göreceli olabiliyor. Size göre hakaret ve küfür içermiyor olabilir fakat bazı yorumlar küfür ve hakaret içermese dahi ağır olabiliyor. Yaptığınız yorumların içeriğini de bilmediğimiz için yorumlarınızla ilgili yorum yapmamız doğru olmaz.

https://kriptorank.com/istatistikler burada görebileceğiniz gibi 5300 adet onaylanmayan yorum var. Size özel bir durum değil bu.

"Tarafsız diye övdüğümüz bu site de nabza göre şerbet verecekse okumayı yazmayı bırakalım artık."
Bu ifade bizi üzdü açıkçası. Nabza göre şerbet veriyor olsak çoğu fenomen hesabın desteklediği bir platform haline gelirdik. Öyle bir amacımızın olmadığını ziyaretçilerimize ve size geçtiğimiz 4 sene içerisinde anlatabildiğimizi düşünüyoruz. Size uygun gelen yorumları yayınladığımızda da sizden taraf olacağız ve bir anlamı kalmayacak.

Dilerseniz,ve zahmet vermeyeceksek yorumlarınızı tekrar, gözden geçirerek yapın lütfen. İnceleme sonrası kurallara uygun ise onaylayalım.

Farklı bir öneriniz varsa lütfen belirtin; şöyle yapsanız daha iyi olur şeklinde.

Teşekkürler.
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 08 Kasım 2022, 18:02 - BTC: $19478
Bu mesajı yazdıktan sonra yorumum bugün onaylanmış, artık tesadüf mü başka bir şey mi bilemiyorum :) Fakat onay alması 10 günden fazla sürdü, o yüzden sansürlendiğimi düşünmem gayet doğal.

Buyrun kanıtlarla birlikte konuşmak için ilgili mesajı ekte paylaştım. Yorumun bir tık ağır olduğunu kabul ediyorum ama burada hakaret veya aşağılayıcı bir kelime dahi yok. Bundan çok daha ağırlarını her gün başka fenomenlerin başlığında okuyorum.
anonim - Tarih: 08 Kasım 2022, 23:51 - BTC: $18629
Merhaba,

Size şu yoruma verdiğim yanıtı göstermem daha doğru olacaktır:
https://kriptorank.com/fenomen/@kriptorank/yorum/7ecb004b880b2377dd5aeaa619f6d9f7

Mod ekibinin bu konuda bir hatası bulunmuyor, tamamen yorumdaki sebep ile ilgili, benden kaynaklı bir durum. İncelemeye başlama süresi uzun sürdüğü için bu şekilde düşünmeniz gayet normal.

İlgili mesaj bana iletildikten sonra özellikle onayımı bekleyen yorumları hızlıca gözden geçirip aksiyon aldım. Yorumunuz bu yorumların arasında yer almış olabilir.

Kriptorank.
Founder.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 09 Kasım 2022, 00:31 - BTC: $18646
Kriptorank token çıkarın, maetamaskı bağlayalım siteyi kullandıkça token versin satalım para kazanalım
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 22 Ekim 2022, 11:21 - Puan: 25 - BTC: $19169 - #fe850179403aaf915afda21a3bb80a35
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

Böyle bir planımız bulunmuyor, öneriniz için teşekkürler.

Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 30 Ekim 2022, 00:32 - BTC: $20887
1-2 gundur hodl, rekt, katiliyorum ve katilmiyorum tuslariyla ilgili bir sorun var sanki. Bunlara tiklayabiliyorum ama sayfayi guncelleyince hicbir seye tiklamamis gibi verdigim puan sifirlaniyor. Birkac profilde denendi ve sonuc hep ayni. Siteye yurt disindan baglaniyorum, acaba bununla ilgili bir engel mi var artik?
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 11 Ekim 2022, 18:01 - Puan: 0 - BTC: $19042 - #c9aec208a34f7ccdf3a891d90d2cf6eb
Yoruma yanıt ver!
Cevap gelmedigine gore Kriptorank ekibinin gundeminde boyle bir sorun yok galiba?
anonim - Tarih: 14 Ekim 2022, 11:06 - BTC: $19654
Merhaba,

İlgili işlemleri yaptığınız profil sayfalarında kötüye kullanım sebebiyle kısıtlama/engelleme ile ilgili açıklama mesajı varsa detayı mesajda görebilirsiniz. Eğer yok ve problem yaşıyorsanız lütfen ilgili örnek profil linkini yorum olarak paylaşabilir misiniz?

Yurt dışı erişimlerde çok fazla kötüye kullanım olduğu için genel olarak spam filtremiz devreye giriyor. Fakat bu durum bahsettiğiniz gibi "Bunlara tiklayabiliyorum ama sayfayi guncelleyince hicbir seye tiklamamis gibi verdigim puan sifirlaniyor" şeklinde gerçekleşmiyor. İşlem yapılıyor fakat puan 0 olarak kaydediliyor.

Yorum özelliğinde ise puan ve lokasyon kısıtlaması bulunmamakta.

Örnek bir profil paylaşırsanız problemi detaylı olarak incelemek isteriz.

Teşekkürler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 18 Ekim 2022, 02:34 - BTC: $19549
Merhaba,

Ornek profil linki vermem gereksiz cunku istisnasiz butun profillerde ayni durum gecerli. Mesela bir yorumda katiliyorum'a tikladiktan sonra "seciminiz katiliyorum" yazisini gorebiliyorum. Fakat sayfayi yenileyince verdigim puan siliniyor ve tekrar katiliyorum'a tiklayabiliyorum. Tekrar tikliyorum ve yeniliyorum, yine siliniyor vs.. bu sonsuz kez boyle.

Emin olmak icin bunu bircok profilde, hem telefonda hem bilgisayarda denedim ama sonuc hep ayni. Bu durum hodl ve rekt tuslari icin de gecerli. Diger kullanicilar bunlara tiklayabiliyorken benim sorun yasamam yurt disi ile ilgili bir kisitlamadan baska bir ihtimali aklima getirmiyor. Tabi bu durum sizden bagimsiz olabilir.
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 19 Ekim 2022, 19:36 - BTC: $19230
Merhaba,

İlgili konuyu teknik ekibimize ilettik. Kontrolleri sonrasında tekrar bilgi vereceğiz.

Teşekkürler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 20 Ekim 2022, 01:06 - BTC: $19178
Merhaba,

Yaşadığınız problem bir süredir yoğun şekilde saldırı ve spam hareketleri nedeniyle yurt dışı işlemlerini engellememizden kaynaklanmaktadır.

Yakın zamanda tekrar aktif edeceğiz.

Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 26 Ekim 2022, 02:27 - BTC: $20081
ben de yurtdışından bağlıyım diyorum neden bu puanlama çalışmıyor
anonim - Tarih: 08 Kasım 2022, 23:19 - BTC: $18288
Merhaba, 26 ekim'de "yakin zamanda tekrar aktif edecegiz" demissiniz ama bugun itibariyle hala bir gelisme yok. Eger sitenin spam hareketlerinden korunmasinin tek yolu buysa benim icin sorun degil ama en azindan bir daha acik olmayacagini net sekilde bilelim.

Tesekkurler
anonim - Tarih: 09 Aralık 2022, 00:42 - BTC: $17226
“Endirekt sansür” olarak tabir ettiğim şeyi size yakıştıramıyorum. Şöyle açıklayayım: bir fenomen hakkında küfür ve hakaret içermeden sert eleştiri barındıran yorumları bazen günler sonra yayınlıyorsunuz. Arada geçen zamanda üste başka yorumlar ekleniyor ve benim yorumum doğru dürüst okunmadan altlarda gözüküyor. Bunu genel olarak yazılalı bir hafta-10 gün olmuş, ilgili fenomenleri sert eleştiren ve katılıyorum/katılmıyorum sayısı sıfır veya sıfıra yakın olan yorumlarda tespit edebilirsiniz.

Sakın böyle bir şey yok demeyin, bunu birkaç fenomen ile bizzat yaşadım ve kendim yazmadığım yorumlarda da farkediyorum. Samimiyseniz bu yorumu da yayınlayın ve varsa geçerli bir sebebiniz açıklayın bilelim.
anonim - Tarih: 10 Ekim 2022, 20:10 - Puan: 0 - BTC: $19161 - #7ecb004b880b2377dd5aeaa619f6d9f7
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

Haklısınız, durumu şöyle izah edeyim; Moderatör arkadaşlarım yorumları onaylama konusunda yetkili ve işlerini gayet iyi yapıyorlar. Fakat sizin de bahsettiğiniz gibi bazı "sert" yorumlarla karşılaştıklarında ve yayınlayıp yayınlamama konusunda kararsız kaldıklarında bu tür yorumları bana iletmelerini rica ediyorum. Bu yorumları ise benim incelemem ne yazık ki bazı önceliklerim nedeniyle zaman alabiliyor. Dediğiniz gibi bazen 2 gün bazen 1 hafta.

Yapıcı eleştirinizi dikkate alacağımdan emin olabilirsiniz, daha hızlı olmaya çalışacağım.

Founder,
Kriptorank

@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 10 Ekim 2022, 21:57 - BTC: $19216
cryptoerge günlerdir katılmıyorum spami basıyor siz de izliyor musunuz
anonim - Tarih: 10 Ekim 2022, 01:08 - Puan: 0 - BTC: $19427 - #3a55921b5eeef407d2510e07060faaf2
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

İlgili hesap takibimizde.

Ayrıca, algoritmalarımız verilen tüm Katılıyorum/Katılmıyorum seçimlerine puan VERMEYECEK şekilde kurgulanmıştır. Teknik detayı ve formülü paylaşamıyoruz lakin ilgili hesabın puanında haksız bir artış/azalış yaratmamış olup sadece sayım rakamları ile ilgili bir durum söz konusu. Bunu da inceledikten sonra düzelteceğiz.

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 10 Ekim 2022, 11:53 - BTC: $19244
onay sürecinde olan yorumları düzenleyebilme özelliği getirin lütfen. Bir şeyi yanlış yazıyoruz veya fotoğraf eklemeyi unutuyoruz bazen
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 08 Ekim 2022, 16:37 - Puan: 0 - BTC: $19490 - #e6c4e44f807e90dd8a9b2a76b36c2e99
Yoruma yanıt ver!
Kripto alanina girecek kisilerin destek alacagi analistleri belirlemede yol göstericiliginizden dolayi tesekkur ederim,basarilarinizin devamini dilerim.
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 07 Ekim 2022, 19:04 - Puan: 25 - BTC: $19558 - #50588e4ae89e7712cd810f6eafbbe4bd
Yoruma yanıt ver!
Analistleri tanimamiz icin verdiginiz hizmet icin tesekkur ederim.
anonim - Tarih: 07 Ekim 2022, 17:53 - Puan: 4 - BTC: $19628 - #2568f9ae62817d9d43feeb510f8219e1
Yoruma yanıt ver!
Yorumlara da katılıyorum/katılmıyorum eklenebilir.
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 05 Ekim 2022, 22:43 - Puan: 25 - BTC: $20188 - #bfa8c3c696e778d3811478e6e5932c33
Yoruma yanıt ver!
Efe Bulduk’un profilini yıkayıp aklama amaçlı yaptığı spam hareketi görüyor ve gerekeni yapıyorsunuzdur umarım. Her şey apaçık ortadayken böyle şeylere nasıl izin veriliyor anlamıyorum. Mesele sadece Efe değil, bu yola başvuran birçok fenomen var.
anonim - Tarih: 03 Ekim 2022, 17:36 - Puan: 0 - BTC: $19403 - #2968e5905d37d79d984fd6737fb96b19
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

İlgili hesap ve diğer hesaplar sürekli olarak otomatik ve manuel olarak taranıyor.

Burada spam hareketin tanımını yapmamız önemli. Eğer bir hesapta aynı ya da benzer hareketler aynı kişiler tarafından yapıldığında bunu algılayabiliyor ve otomatik olarak engelleyebiliyoruz. Bazı hesap detaylarında bu tür engelleme notlarını görebilirsiniz.

Bahsettiğiniz hesap da sadece ani puan artışı nedeniyle engellenmeden önce alarm durumuna geçmiş fakat yapılan manuel incelemede de herhangi bir spam durumuna rastlanmamıştır. Bu tür durumlar, yani ani puan artışı olup spam filtresine takılmayan hesaplar, genellikle sosyal medya vs. ortamlarda hesaplarını paylaştığında gelen organik etkileşimler nedeniyle yaşanmaktadır.

Yine bahsedilen hesapta bize yol gösterici diğer bir metrik Yorum Kalitesi'dir. İlgili hesabın bu puan artışından önce Yorum Kalitesi çok daha düşükken gelen organik yorumlarla bu artmıştır. Bu da yine bize artışın (ani de olsa) sağlıklı olduğunu gösteren diğer bir gösterge.

"bu yola başvuran birçok fenomen var" ifadenizdeki diğer hesapları da paylaşın lütfen, tekrar kontrol edelim mutlaka.

Yanıtımız sizi muhtemelen tatmin etmeyecek, fakat yüksek takipçili hesapların kitleleri organik şekilde yönlendirme gücü olduğunu unutmamalıyız ve buna saygı göstermeliyiz.

Bahsettiğiniz davranışları engellemek için çalışıyoruz, teknolojimizi geliştiriyoruz. Örneğin bu tür ani artışları da sönümleyecek, daha sağlıklı bir puanlamaya oturtacak bir özellik üzerine de çalışıyoruz. Böylece 1 günde yüksek artışlar olan hesaplar bir süre sonra normalde dönmüş olacak :)

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 03 Ekim 2022, 18:20 - BTC: $19390
Evet cevabınız tatmin etmedi. Ben burayı fenomenlerin Twitter profilinden farklı olduğu için seviyorum, yani özgürce, engellenmeden ve mesajımız gizlenmeden yazabildiğimiz için. Cogu fenomenin zaten minimum birkaç bin takipçisi var, hepsi bu yola başvursa sitenizin ne tarafsızlığı ne de okunurluğu kalır. Bu sitede bir fenomenin sayfasında yazacağımız en ufak eleştiride birileri tarafından katılmıyorum yağmuruna tutulup yorumumuzun aşağılara gitmesi için peşpeşe iltifat mesajları yazılırsa verdiğiniz hizmetin ne anlamı kalıyor?

Organik etkileşim ile bile olsa bana göre bu manipülasyon hareketlerini bir şekilde tespit edip engellemeniz gerekiyor. Son olarak yorum kalitesi demişsiniz ama ilgili fenomenin profilinde bahsettiğim mesajların istisnasız hepsinde aniden bir "winning circle" zırvası tutturmuşlar. Sizce bunun yönlendirme ile yapıldığı yeterince açık değil mi?
anonim - Tarih: 04 Ekim 2022, 14:15 - BTC: $19959
Merhaba,

Örnek bir durum üzerinden gidelim; 100 takipçili bir hesap olsun, 90 takipçi memnun olduğunu dile getiriyor (bir şekilde fayda sağlamış, eski ya da yeni takipçi). 10 kişi ise problemlerini dile getiriyor (girdiği işlemden zarar görmüş vs.). Haliyle 90 kişilik grubun etkisi daha fazla oluyor. İlgili hesap için böyledir demiyoruz fakat organik bir süreç varsa bunu engellememizin doğru olmayacağını düşünüyoruz.

Ek olarak; Yukarı Taşı özelliğinin amacı bu tür durumları bir nebze gidermekti, fakat yine topluluk gücü bu özelliği manipülasyona açık hale getirdi. Twitter login ile bir nebze giderdik.

Buradaki temel problem iyi ya da kötü kısa zaman diliminde gelen çok sayıda yorum. Bu durumu aşmak için de önceki mesajımızda belirttiğimiz bir geliştirme üzerinde çalışıyoruz. Ayrıca UX olarak da kullanıcıların tek tıkla negatif ve pozitif yorumları filtreleyebileceği, negatif ve pozitif yorum dengesini görebileceği özellikleri de geliştiriyoruz.

Bunlara ek olarak sizin öneriniz nedir? Değerlendirmek isteriz. Lakin, bu tür yorumları direkt engelleyin diyerek geçiştirmeyelim lütfen.

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 04 Ekim 2022, 18:22 - BTC: $20076
Spam filan yok kardeşim, biz Efe'nin sevenleri olarak içimizden geldiği için ona destek çıkıyoruz. Efe hiç bir zaman gidin beni forumlarda övün diye bir şey demedi ayrıca.
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 03 Ekim 2022, 20:50 - BTC: $19576
Kripto kurdu profili de müdahale edin lütfen
Apaçık kendisi ve ekibi puan kastı binlerce
Yorumların da tamamı kendilerine ait neredeyse olumlu olanlar
Ayrıca kriptorank platformunu da zan altına bırakmaya çalışıyorlar
anonim - Tarih: 06 Ekim 2022, 18:16 - BTC: $20028
Efe Beyin basarisini sindiremeyen referans geliri ile gecimini saglayan ve referens gelirinin artmasi icin takipçilerini al sata yonlendiren, kaliteli analistlerden korkan fenolar ve trolleri ; Ne Efe Beyin ne de Efe Beyin calisma ekibinden hic birisi #WinC de, telegramda destek talebinde bulunmamistir. Son donemlerde telegramda yapilan paylasimlarla buyuk oranda kazanan #WinC Ailesi, Efe Beye haksizca yapilan saldirilara karşı hassiyet göstermiş, insanlar gorduklerini, duyduklarini, ortaya konan emegi ve kazanclarini paylasmislardir.Zamaninda alim yapmayip, gunler, aylar sonra tepeden koin alanlar (Star Atlas vs.), Piyasanin dusmesi ile kayip yasayanlar yani alim satimi bilmeyenler, yani kazanclarini kaybeden feno ve trolleri karalama, iftira amaclipaylasim yapacak ama fayda gorenler paylasim yapamacak komik olmayin feno-troller.
Efe Bey Kolombiya ya ETH etkinligine gidecek begenmeyeceksiniz, koindesk(yanlis hatirliyor olabilirim), uluslararasi bilinen insanlarla bir araya gelecek begenmeyeceksiniz, elestireceksiniz komiksiniz feno ve troller.
Kriptorank işiniz gercektende cok zor calismalarinizda basarilar diliyorum.
anonim - Tarih: 07 Ekim 2022, 18:08 - BTC: $19574
Yorumun sahibi olarak 4 ekim tarihli saat 18:22’de Kriptorank ekibinin yazdığı mesaja cevap:

Uzun vadede böyle durumlara karşı tek çözüm siteye kayıt olmayı zorunlu hale getirmek. Anonimliği bozmadan herkes bir nick ile kayıt olacak ve diğer kullanıcıların geçmiş mesajlarını okuyabilecek. Her kullanıcı bir fenomen için sadece bir kez hodl/rekt seçebilecek ve yapılan her yoruma sadece bir kez katılıyorum/katılmıyorum tıklayabilecek. Kullanıcılar için karma puanı sistemi getirilip kaliteli içerikler yazanlar diğerlerinden ayrılabilir ve bariz şekilde bir fenomenin paralı askeri/hateri olanlar banlanabilir.

Aslında bahsettiğim sitenin formatını değiştirmeden forumlarda olan kuralların bazılarını burada da uygulamak.
anonim - Tarih: 08 Ekim 2022, 20:14 - BTC: $19496
Merhaba,

Son dönemde yayına aldığımız özelliklerle kayıtlı kullanıcı olmayı zorunlu tutarak kullanıcılarımızı bahsettiğiniz sebebler nedeniyle yönlendiriyoruz.

Söylediklerinizi yapabilecek, hem geçmiş hem de gelecek için dataya sahibiz. Bu konularla ilgili bir dizi geliştirme planımız var söylediğimiz gibi.

Değerli yorumlarınız için tekrar teşekkürler.
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 09 Ekim 2022, 23:18 - BTC: $19450
karanlık mod neden yok sitede gözlerim kanadı beyaz ekrana bakmaktan
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 03 Ekim 2022, 16:42 - Puan: 0 - BTC: $19143 - #6b20c0f74ba2c83f8d1ec4272d417139
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

Öneriniz için teşekkürler, geliştirme listemize aldık :)

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 03 Ekim 2022, 16:52 - BTC: $19228
Merhaba,

Dark Mode özelliği yayında, üst menüden ulaşabilirsiniz.

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 03 Ekim 2022, 20:40 - BTC: $19559
Emeğe karsilik tesekkur ederim. Buyuk bir boşluğu doldurmaktasiniz.Hizmet kaliteniz süper
anonim - Tarih: 02 Ekim 2022, 20:41 - Puan: 5 - BTC: $19220 - #768ca124c84a9190ec1bf6f7f650136e
Yoruma yanıt ver!
Yeni gelen "yukari tasi" butonu acilen kaldirilmali. Fikrin mantikli olmamasi bir yana, bazi fenomenler tarafindan simdiden kendi lehlerine kullanildigi bariz belli oluyor. Daha yazilali birkac gun olmus yorumlara binlerce kez "yukari tasi" tiklanmasi ancak bot kullanimi ile aciklanir.
anonim - Tarih: 01 Ekim 2022, 18:14 - Puan: 0 - BTC: $19336 - #91fa82cd2f06d316002bab8f64062fd5
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

İlgili özelliğin kullanımını şu an için izliyoruz. Değişikliğe ihtiyaç olduğunda bazı özelliklerimizde de olduğu gibi her ziyaretçinin/üyenin bir kez tıklaması gibi bir sınır getirebiliriz. Önümüzdeki günlerde geliştirmeyi yapıp yapmayacağımıza karar vereceğiz.

Öneriniz ve değerli yorumunuz için teşekkürler.

Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 01 Ekim 2022, 18:48 - BTC: $19330
Hocam fikir özünde mantıklı, bazı fenomenler lehine kullanıyor olabilir fakat unutmayalım; çoğu fenomen bu siteye sallıyor sonra gidip takipçilerine ''hakkımda olumlu yorum yapın'' diyerek buraya yolluyor, temel olarak güzel fikir. Yeni yapılan yorumlar olsa dahi en üstteki yorum o kişinin özünde ne olduğunu belli ediyor. Tek problem sınırsız basabiliyor olmak. Bunun için basit programlar var, geceden bırakıp sabaha kadar 100.000 tıklama yapabiliyorsun. Şu an bahsettiğiniz problemler fikre gölge düşürüyor, çözülürse güzel olacaktır. Hodl/rekt gibi bir hakkımız olursa sorun çözülür gibi. Tabii ki site yönetimi en sağlıklı olanı yapacaktır.
anonim - Tarih: 01 Ekim 2022, 23:39 - BTC: $19246
Merhaba,

Haklısınız arkadaşlar. Sınırsız kullanım beklediğimizin üzerinde ve yanlış yönlendirecek şekilde kullanılmaya başladı. Tek bir günde yaklaşık 400.000 tıklama aldı.

Gerekli geliştirmelere başladık. Kullanıcılarımız Twitter ile login olarak yorumları yukarı taşıyabilecek. Mevcut kullanımları da sıfırlayacağız.

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 01 Ekim 2022, 23:47 - BTC: $19265
Bunu yapmak icin 3. bir butona gerek yoktu. "Katiliyorum" ve "katilmiyorum" butonlarina ayar cekip ayni sonuca ulasabilirdiniz. Mesela bunlara tiklayabilmek icin de Twitter ile login olma sarti getirilebilir. Sonra en cok puani alan yorumlari en ustte gosterirdiniz. Hem login olma sarti bu butonlarin da kotu amacli kullanimini engeller.
anonim - Tarih: 02 Ekim 2022, 11:32 - BTC: $19285
Merhaba,

Teşekkürler, evet çok iyi fikir, 3. butonu eklemeden önce açıkçası bu yolu da düşündük. Katılıyorum/Katılmıyorumun etkileşim rakamlarına göre sıralama yapmak da mantıklı olabilirdi. Fakat ziyaretçi profillerini analiz ettiğimizde bu tür özelliklerin ayrı ayrı ve net olarak belirtildiğinde daha net anlaşıldığını gördük.

İlk yaptığımız hata sınırsız kullanım hakkı vermekti. Bunu Twitter login ile çözdük. Fakat bugün gelen bazı yorumlarda görüyoruz ki alışkanlıklar nedeniyle bazı eski yorumların silindiğini düşünen kullanıcılarımız oldu. Aslında silinmedi sadece yukarı taşınan yorumlar nedeniyle aşağıda kaldılar.

2. bir hata yapmamak adına şu anki özelliği sizin ve bizim düşündüğünüz yoruma yapılan etkileşimler üzerinden hesaplayacak bir yol daha sağlıklı olabilir. Bu konuyu değerlendiriyoruz.

Sevgiler,
Kriptorank.
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 02 Ekim 2022, 13:51 - BTC: $19111
Twitter girişi ile yorum yaparken hangi puan seçilirse seçilsin 0 görünüyor. Chrome'da da Firefox'ta da aynı. Şu anda +25'i seçtim ama sanırım 0 olarak yansıyacak. Kontrol edersiniz.
anonim (twitter onaylı) - Tarih: 17 Eylül 2022, 17:06 - Puan: 0 - BTC: $19919 - #8ee2a162545ba0d80aecca5dd474d223
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

Hata bildiriminiz için teşekkürler. İlgili hata fixlendi.

Kriptorank
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 17 Eylül 2022, 19:30 - BTC: $20056
eğitimsiz, görgüsüz, cahil ve *** fenomen tayfanın saldırdığı platform. sosyal medya hesaplarınıza gelen, dolandırıcılıklarınızı ifşa eden ve gerçekten hakaret içermeyen yorumları silin, a dedi diye anonim olmayan bütün hesapları dava edin (bir bok çıkmayacağını da bilmiyorlar öyle dipsiz bir cehalet kuyusu), sonra gelin buraya pembiş *** yandı diye ağlayın.

ne güzel tezgah kuruyorsunuz ama burada ifşa oluyor değil mi? yine de merak etmeyin vasıfsız elemanlar, sizi takip edenler de sizin gibi olduğundan buraya yazılan yorumlar pek bir şey değiştirmiyor. sizin milleti batırmanız, sağda solda kavga falan etmeniz takipçi sayınızı düşürüyor. yok anonim yok hakaret yok ifşa falan filan dert değil bunlar. ekmeğinize bakarsınız yine.
anonim - Tarih: 04 Eylül 2022, 00:01 - Puan: 0 - BTC: $19739 - #925b01ca5da7b250abb5d7eca351bce6
Yoruma yanıt ver!
Hakaret içeren, küfür ve argo yorumlar yayınlanmaz deniyor ama hakaret küfür gırla gidiyor çünkü küfür içerikli bir kelimenin bir harfine nokta koyunca o küfür olmaktan çıkıyor değil mi? Bir sürü niteliksiz başıboş tipin kontrolsüzce yorum yaptığı bir site burası, eminim beğeni yorumlarını kendileri yazıyorlardır çünkü o kadar abuk sabuk bir yapısı var ki kafayı kırsan oturup birine sabahtan akşama alkış gönderebilirsin. Sahipleri burada yazan ç.apsızları kullanıp iyi para kaldırıyordur, aynen devam. Nokta koyup argo yazdım bu arada :)))))))))
anonim - Tarih: 03 Eylül 2022, 14:56 - Puan: -5 - BTC: $19781 - #d38bb7f030c393f7b7a9f7394d9e1062
Yoruma yanıt ver!
Merhaba,

"Hakaret içeren, küfür ve argo yorumlar yayınlanmaz deniyor ama hakaret küfür gırla gidiyor çünkü küfür içerikli bir kelimenin bir harfine nokta koyunca o küfür olmaktan çıkıyor değil mi?"
- Örnek içerikleri paylaşın lütfen, inceleyelim.

"Bir sürü niteliksiz başıboş tipin kontrolsüzce yorum yaptığı bir site burası, eminim beğeni yorumlarını kendileri yazıyorlardır çünkü o kadar abuk sabuk bir yapısı var ki kafayı kırsan oturup birine sabahtan akşama alkış gönderebilirsin."
- Alkış ve Tokat özelliği sınırsız gönderim için özellikle hazırlandı, istediğiniz kadar alkış ve tokat gönderebilirsiniz. Puana bir etkisi yok.
Örnek açıklama: https://twitter.com/kriptorank/status/1062972951581114368

"Sahipleri burada yazan ç.apsızları kullanıp iyi para kaldırıyordur, aynen devam."
Kriptorank'ın herhangi bir gelir kaynağı bulunmamakta, reklam vs. anlaşması yapmamakta, borsa/copytrade referans üyeliğine yönlendirmemekte, gelen teklifleri geri çevirmektedir.

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz.
Kriptorank
@kriptorank (twitter onaylı) - Tarih: 03 Eylül 2022, 16:48 - BTC: $19876
erge sen misin kanke. takma be olum biraz da başkaları para kaldırsın. baaass aşsflsadsadsd
anonim - Tarih: 03 Eylül 2022, 16:50 - BTC: $19880
Her solukta eleştirdiğiniz ve kötülediğiniz platformdan çıkamıyorsunuz? Hayat biraz acıdır dostum, herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda değil. Eleştirenin ve savunanın bir farkı yok, ikisi de eşit şartlarda yorum yapıyor. Seni bağlayan nedir tam olarak? Yoksa seninle aynı fikirde olan insan sayısı mı az geldi? :))))
Nitelik algın tam olarak nedir bilmiyorum fakat bu kadar niteliksiz ve karaktersiz fenomenin olduğu bir toplulukta normal görmek lazım bence. Kimisi asla yapmam dediği her şeyi 1 ay içerisinde yapıyor kimisi takipçilerinin üstüne mal yıkıyor kimisi dolandırıyor kimisi batırıyor. Ayrıca ''çapsız'' argo bir kelime değil bir sıfattır. ''Yetersiz, değersiz'' anlamına gelir. Tıpkı ''niteliksiz'' kelimesi gibi. Yukarıda niteliksiz yazıp altta ç.apsız yazarak argo kelime kullandığını düşünmen bir hayli komik durmuş. Hayatta başarılar.
anonim - Tarih: 03 Eylül 2022, 18:57 - BTC: $19771
Bunu yazan "Erge hakkında yazan herkesin Erge olmakla suçlandığı ... ortam." diye Erge'ye yazanla aynı kişi.
anonim - Tarih: 03 Eylül 2022, 23:56 - BTC: $19733
Muhteşem bir hizmet. Özellikle bomboş egosuyla yaşayan fenoların olduğu bir toplulukta inanılmaz işlevli bir hâle geliyor. Nefret edilen, insanların sırtından geçinen ve takipçileri olmasa hayatta kalamayacak fenomenlerin yorumlarında pek fazla kötü yorum göremezsiniz. Yorumları gizliyorlar, kötü yorum yapanları engelleyip geçiyorlar. Burada kriptorank devreye giriyor. Fenoların nefreti bu yüzden. Kriptoya yeni başladığım dönem doğru bilgiler edinebileceğim birilerini aradığım için burada çokça zaman geçirdim. Saygı çerçevesinde olumlu/olumsuz yorum yaptığım oldu. Hepsi de yayınlandı. Siteyi kötülemek yerine oturup kendinizi sorgulayın sayın beceriksiz fenomenler. Herkes rahatça yorum yapabiliyor, varsa bir itirazınız açıklama yaparsınız. He ''ben önemsemiyorum'' diyorsanız burayı kötülemeyi bırakın. Yaptıklarınızın hesabını nasıl vereceksiniz de burada yazı yazan insanlara hukuki yoldan hak talep edeceksiniz? (İftira ve hakaret hariç, zaten küfürler yayımlanmıyor) Velhasıl kelam, kimin ne olduğu çok net belli oluyor sayenizde. Varolun.
anonim - Tarih: 25 Ağustos 2022, 01:39 - Puan: 5 - BTC: $21502 - #8fcdaffc4e603fde75195cdbacbae317
Yoruma yanıt ver!
Fenomenlerin Kriptorank’ı eleştirmesini bırak, birkaç tanesi de ya direkt olarak yada birilerine para vererek kendisine sahte yorum yazdırıyor. Fake yorumların istisnasız tamamı o kadar belli oluyor ki bu fenolar nasıl rezil olduklarını bilseler bu yola hiç başvurmazlar :)
anonim - Tarih: 25 Ağustos 2022, 17:15 - BTC: $21694
Kesinlikle katılıyorum. 3 aydır yayında olan ve totalde 10 yorumu olan kişiye 20 yorum birden geliyor. Hepsi olumlu yorum yapıyor ama ortada geçerli tek bir sebep bile yok. Bot gibi yorum yazacağınıza kendinizi geliştirin arkadaşlar :))
anonim - Tarih: 29 Ağustos 2022, 14:19 - BTC: $19759
@deep_blue99999 ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @Coinimparator karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @Crypto__Gabriel karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@CoinDelisi ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @TurkElit karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @KriptoDayii karşı karşıya geldi, @KriptoDayii tercih edildi.
@cz_binance ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @cz_binance tercih edildi.
@1Lady_Crypto ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @1Lady_Crypto tercih edildi.
@kriptorank ve @KelCrypto karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@yavuzsyildiz ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @Kriptocb karşı karşıya geldi, @Kriptocb tercih edildi.
@kriptorank ve @199Xcrypto karşı karşıya geldi, @199Xcrypto tercih edildi.
@vemutlu ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @Only_a_Trader karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @JetkinKrypto karşı karşıya geldi, @JetkinKrypto tercih edildi.
@kriptorank ve @bycoinhunter karşı karşıya geldi, @bycoinhunter tercih edildi.
@kriptorank ve @Super_Trendd karşı karşıya geldi, @Super_Trendd tercih edildi.
@FinansTezlerim ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @FinansTezlerim tercih edildi.
@kriptorank ve @cryptooist karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @KriptoAnaliz4 karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @coinmuhendisim karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@BTCDJS ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @ProTradeCrypto1 karşı karşıya geldi, @ProTradeCrypto1 tercih edildi.
@CryptoSopranoo ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @CryptoSopranoo tercih edildi.
@Bozy3L ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @Bozy3L tercih edildi.
@cz_binance ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@Turkish_WH ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @trader_fakir karşı karşıya geldi, @trader_fakir tercih edildi.
@BigCheds ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@AdanaBtc ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @ragnarthesurfer karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@omerdemircrypto ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@XryptoWolfe ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@ibrahimklczb ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @CryptoParos karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@Ekoanalizz ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @ApocalypseApe karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @acoskun05 karşı karşıya geldi, @acoskun05 tercih edildi.
@raintrader14 ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@Jack_and_Boe ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @spatulacoin karşı karşıya geldi, @spatulacoin tercih edildi.
@kriptorank ve @RealMaster1995 karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @CryptoRollbang karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@Cryptfreeman ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @CredibleCrypto karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@eness_turann ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @eness_turann tercih edildi.
@kriptorank ve @flyingheadofbtc karşı karşıya geldi, @flyingheadofbtc tercih edildi.
@tcbegTV ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @proffibonacci karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@expert_para ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@InvestFib ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @bozok6 karşı karşıya geldi, @bozok6 tercih edildi.
@cenkbabaeren ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @KardesBaris karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @bestenazsullu karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@CryptoCred ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @traderdilara karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@memethasantufan ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @kuzisatoshinin karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@CredibleCrypto ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@YTBaranOzcan ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @YTBaranOzcan tercih edildi.
@kriptorank ve @algoritmique karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@ProfesorTurkmen ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @ProfesorTurkmen tercih edildi.
@kriptorank ve @MonteKriptoKont karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@algoritmique ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @CavalryCrypto karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@piszozo ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@YusufAlemdars ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @FatihSK87 karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @Kriptokralligi karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @zeynepdenbiri karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@CorleonTr ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @fatihonline_ karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @cenkbabaeren karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @FOY_EFG karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@btcnoktam ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @btcnoktam tercih edildi.
@bitcoinance ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @BaSingSeCrypto karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @curseofdeadcat karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@coinefesi ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @orhnrck karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @kriptokurduu karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @borsacibaba karşı karşıya geldi, @borsacibaba tercih edildi.
@kriptoadresi ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @dsncszdusunceli karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@GokhanGark ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@erkanakturk2 ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @SyntaxTheo karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@sassamanlen ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @sassamanlen tercih edildi.
@kriptorank ve @investor_coin karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @kriptokurduu karşı karşıya geldi, @kriptokurduu tercih edildi.
@kriptorank ve @cryptokahin karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@cryptokahin ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @cryptokahin tercih edildi.
@kriptorank ve @Tattoographi karşı karşıya geldi, @Tattoographi tercih edildi.
@kriptorank ve @TrAlcu karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @CryptooSun karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @gulcinkcrypto karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@kriptorank ve @calmanmuratali karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@bulltrapped ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.
@CoinDelisi ve @kriptorank karşı karşıya geldi, @kriptorank tercih edildi.