Crypto Rand

http://cryptorand.io #Bitcoin & #Cryptocurrencies analysis. Trader & Investor. #Blockchain advisor. Contact: [email protected]
ya da
543
SCORE
397/757
WHICH ONE?
7/21
HODL/REKT
1 COMMENT(S)
Crypto Rand toplam 543 puana sahip ve Phenomena kategorisinde 118. sırada. Hangisi? sorumuzda diğer Phenomena ile 757 kez karşı karşıya geldi ve 397 kez tercih edildi. Ziyaretçiler tarafından 7 kez hodl edildi, 21 kez rekt seçilerek tercih edilmedi. Toplam 1 yorum ve 653 ziyaret aldı.
1 Yorum
Şahsi görüşüm iğrenç bir çakal!

Sürekli ama sürekli üçgen formasyonunu kırmış coin'leri schill'leyip insanları break out'u bitmiş coin'i trade yapmaya iten ve yeterince yükselince dump eden dediğim gibi rezil rüsva bir trader! Volumü ve volatilitesi düşük coin'leri schillediğini görürseniz dikkat edin.

Kendisinden kaptığım tek tük bilgi volume çubuklarında hareketli ortalama'nın ne anlama geldiği, volume barları üzerinde görülebilen akümülasyon dönemi bir bir kaç yararlı minor şey.

Şunu söyliyim kendisine bu yaptığı schilleme'den bahsedince ışık hızında blok yedim. Yine verdiği grafikler altında adamın yaptığını yüzüne vuran tek tük vatandaşları görebilirsiniz.

Takip ettiğim iğer feno'lar bunu yapmaktan çekiniyor çünkü kitlesi hücum edip patlayabilirler. Bu çakal hiç sakınmıyor tabi.

Yani bu şahsı takip ediyorsanı lütfen dikkatli olun yılanın tekidir bana göre.
anonym - Date: 22 Eylül 2018, 00:25 - Comment Score: -5 - BTC: $6737 - #wxIjzoTbyEinqIX
dostlar şu mesajımı düzeltirseniz iyi olur.

"akümülasyon dönemi ve bir bir kaç minor şey daha."

"Takip ettiğim diğer feno'lar"

"Yani bu şahsı takip ediyorsanız"

anonym - Date: 06 Kasım 2018, 01:43